שלומי סרנגה ועופר ניסים - "גלו לו" ו"Essi"

שלומי סרנגה חדשה (צילום: דוד עדיקא)
חבר של עופר ניסים. סרנגה | צילום: דוד עדיקא

שלומי סרנגה מוציא גרסת רמיקס המיוחדת לשיר "גלו לו", איתה פותח בימים אלה הדיג'יי הבינלאומי עופר ניסים את המסיבות שלו ברחבי העולם.

בנוסף משחררים סרנגה וניסים רשמית השיר הראשון שעשו יחד "Essi", המבוסס על הלהיט משנות ה- 70' "It's Five O'clock" של להקת הרוק-פופ "Aphrodite's Child", בראשה עמד הסולן היווני המיתולוגי דמיס רוסוס.

סרנגה וניסים ישתפו פעולה לראשונה על הבמה במסיבה שת קיים ביום חמישי, ה-10 במרץ 2011 ב"חוות היען" באילת, ויבצעו יחד את צמד הקטעים המשותפים.

 

אתי ביטון - "פתגם סיני", הרמיקס

אתי ביטון פרומו (צילום: אוהד רומנו)
עכשיו הרמיקס. אתי ביטון | צילום: אוהד רומנו

חשבתם שעם להיט כזה גדול כמו "פתגם סיני" , שכבר הפך בשבוע לקליפ מושקע, אשר צולם בנמל יפו, אתי ביטון תוותר על הרימיקס? אם חשבתם ככה - טעיתם. ביטון משחררת היום גרסת רמיקס ל"פתגם סיני" אותה רקח דיג'יי PM ומותאמת במיוחד עבור מועדונים ומסיבות.

הקול החזק והיפה של ביטון ממשיך לככב כאן, גם הדרבוקות, ואליהן מצטרף קצב דאנס חביב, שכיף להתנועע ולהיסחף איתו. איפשהו באמצע הקול של ביטון מתעוות והיא נשמעת כאילו עשו לה משהו רע -מאבל זה רק לכמה שניות. קחו ותתחילו להזיז הישבן.

 

גיא יעקובי - "הלב בוער", הרמיקסים

אין תמונה
צמד רמיקסים ללב אחד בוער. גיא יעקובי

גם לגיא יעקובי יש להיט גדול. "הלב בוער" קוראים לו וגם הוא זוכה לצמד רמיקסים. אלא שהרמיקסים שיצר כאן גלעד מרקוביץ' אגרסיביים יותר, כנראה לקטעים סוערים של הקרחנה במסיבות. ועדיין, הקול הצלול, הנערי של יעקובי, מרחף כאן חזק מעל הביט.

לאחרונה התפרסם יעקובי גם דרך התוכנית "האח הגדול", כאשר החליט להפתיע את הדיירת רינת גיטר שלדבריו היא אחת ממעריצותיו. לצורך כך הרים לאויר מסוק עם כתובת מפרגנת: "רינת בהצלחה גיא יעקובי".

 

>> שני יצהרי: "אני מתכוונת לרשת את שרית חדד"