מאור אדרי פרומו (צילום: עדן פראג')
"אי אפשר להתעלם מזה שכולם שרים את השיר שלי". מאור אדרי | צילום: עדן פראג'

עם כניסתו של אביב זילבר לבית "האח הגדול" הוא הביא איתו את חיבתו לזמר מאור אדרי וללהיטו הגדול "לב קבור". בראיון המקדים שנערך איתו לפני כניסתו לבית תפס אביב את המיקרופון והחל לשיר קטע מהשיר "לב קבור": "גם אותי היא משקרת / גם אלי היית אחרת" - כמובן בהקשר של אביבית, האקסית המיתולוגית שלו, אותה פגש אמש בבית האח הגדול. על הקשר שנוצר בין אביבית, האקסית שלו, לרגב, אמר אביב בראיון: "לא הכי קל לראות את זה".

אומנם בעמוד האישי שלו כאן ב-mako מצהיר אביב זילבר שהוא חולם על ארוחת ערב דווקא עם קובי פרץ, אבל היום (שני), בשעות הצהרים, שוחח אביב עם אביבית ודיירים נוספים על דברים שהיה רוצה לבקש מהאח הגדול, והציע שיבקשו להכניס לבית את הזמר מאור אדרי להופעה עם השיר "לב קבור". תמיר אמר שהוא מעדיף דווקא את שרית חדד, ואילו אביבית ציינה שלא משנה לה אם יבוא אייל גולן או יגיע מאור אדרי. בסופו של דבר הסבירו הדיירים לאביב שהאח הגדול לא תמיד נוהג לעשות מה שהם מבקשים ממנו.

"לב קבור" - להיט מדינה

"לב קבור" של מאור אדרי הוא שיר מזרחי בסגנון טורקי-דכאוני שיצא לפני יותר משלוש שנים בדואט של אדרי עם "חנן ילד הפלא". עם הזמן, ובעיקר בשנה האחרונה, הפך השיר ללהיט ענק שחצי מדינה מכירה בעל פה. בהתאם לכך, גם קותי וגם דודו קפרא כבר שרו אותו בבית האח הגדול.

עד היום הוציא מאור אדרי שירים נוספים כמו "לא פשוט", "את עוד אוהבת", שגם זכה לקליפ מושקע, "את שלי", "היא עוד תשוב", "הגבר שכבש" ו-"רוחות רעות", כולם שירים ראויים שחלקם גם הפכו ללהיטים, אבל אף אחד מהם לא התקרב עדיין לפופולריות העצומה של "לב קבור".

מאור אדרי: "אביבית באה להופעות שלי והצטלמה איתי"

אביבית בר זוהר (תמונת AVI: mako)
מעריצה צמודה של מאור אדרי. אביבית | תמונת AVI: mako

בשיחה עם הזמר מאור אדרי מתברר שלא רק אביב מעריץ שלו, אלא גם, וכנראה בעיקר, אביבית. "אני מכיר את אביבית מההופעות שלי", אומר אדרי. "היא היתה מגיעה להופעות שלי במועדונים כמו ה'הנרי' וה'באבלס' ברחובות, הייתי נתקל בה שמה".

-היא מעריצה שלך?
"כנראה, כי לפחות בשלוש ההופעות האחרונות שלי ברחובות היא היתה. היא הצטלמה איתי בסלולרי שלה ביציאה משם אחרי ההופעה, היו הרבה בנות שם שהצטלמו איתי והיא היתה ביניהן".

-אתה קולט מה קורה עם "לב קבור" ב"אח הגדול"?
"כן, אני כל הזמן מקבל טלפונים מאנשים שרואים את ערוץ 20 וכל הזמן מדווחים לי ששרו את 'לב קבור' בבית. יש את אביבית שהיתה בהופעות שלי ויש את דודו וקותי ששרו ועכשיו גם הבחור החדש שנכנס, אביב, ששר את השיר לפני שהוא נכנס. ושמעתי שהם ביקשו מהאח הגדול שישמיע להם את השיר שם בבית. אם יזמינו אותי לשיר להם את השיר בתוך הבית אני בא בריצה".

מאור אדרי: "כולם בבית האח הגדול אוהבים את השיר שלי"

-בעונות קודמות כיכבו ב"אח הגדול" שירים כמו "יסמין" של "הפיל הכחול" ו"אם יש גן עדן" של אייל גולן.
"כן, ולפי מה שאני רואה ושומע השנה מאוד אוהבים את השיר שלי בבית. אלה אנשים שכל אחד הגיע מקצה אחר של המדינה, ואז הם יושבים יחד ומישהו מתחיל לשיר את 'לב קבור', ואחד מצטרף ועוד אחד, כי כולם מכירים אותו כלהיט, ואי אפשר להתעלם מזה".

-מה יש בשיר הזה "לב קבור" שתופס כל כך חזק?
"הוא מדבר לכולם. אנשים אוהבים אותו. מהיום שהוא יצא הוא נדבק לאוזניים ובשנה האחרונה זה עוד יותר. אני תמיד שר אותו כי אוהבים ומבקשים אותו. תקופה ארוכה לא היה שיר כזה וברוך השם אני זכיתי להביא אותו. ואסור לשכוח - כתב אותו שרון אסולין ועיבד כפיר סימן טוב".

-מתי יוצא האלבום שלך?
"בחודש מרץ האלבום בחוץ בעזרת השם. נשארו לי להוציא עוד שלושה סינגלים חדשים ואז האלבום ייצא החוצה".

"לב קבור"

"כל חיי לה האמנתי היא הבטיחה לה נשבעתי, בעינייה הסתכלתי ביופייה אני שקעתי, אוי למה זה מגיע לי .. למה אלוקים ככה הגורל שלי / גם אותי היא משקרת גם אליי הייתה אחרת, אני מבין מה אתה עובר ..היא כל כך יפה סוערת אמונים היא לא שומרת, היא איתך אבל עם אחר ..

פזמון: אל תבואי אל תגידי אני מאוהבת, הסתבכתי לא הבנתי איך את שוב עוזבת, ושקרים בלי סוף כל הזמן את כל הזמן אומרת, את הלב שלי עמוק עמוק את קוברת ..

יש גבולות ויש חוקים באהבה לא משחקים, לא הבנתי אם אשתוק היא תעוף למרחקים, ותצחק לי ככה בפנים, ושרע לה תנחם בגעגועים / כך בדיוק היא לי עשתה הלכה לה באה, ובכתה .. אני אסיר לאהבה, לעולם לי לא חיכתה והמשיכה בשיטה, הפכה אותי למשוגע ..

פזמון: אל תבואי אל תגידי אני מאוהבת...

גם אותי היא משקרת גם אליי הייתה אחרת, אני מבין מה אתה עובר ..היא כל כך יפה סוערת אמונים היא לא שומרת, היא איתך אבל עם אחר ..

פזמון: אל תבואי אל תגידי אני מאוהבת...

>> אביבית מככבת בקליפ "שרה לי/לה"