קובי פרץ הופיע בקיץ האחרון בהיכל התרבות, בקיסריה מול 4000 איש, השבוע בבריכת השולטן מול 7000 איש ולאחרונה בפסטיבל בראש העין מול 25 אלף איש.

אבל אחרי השיאים האלה לפרץ נכון עוד שיא - הוא עומד להיות האמן הישראלי הראשון שיפתח קופה בהיכל נוקיה ("יד אליהו") בתל אביב, מול מספר צופים שמוערך כרגע בכ-8000. זה יקרה ב-8 בפברואר 2010 ופרץ והצוות שמסביבו מקווים מאוד שכל הכרטיסים אכן יימכרו.

עד היום אירח היכל נוקיה הופעות של אמנים מושכי קהל מחו"ל (חוליו איגלסיאס, "המורדים" ובקרוב פול אנקה), מופעי ומחזות זמר של חנוכה וכמובן משחקי כדורסל רבים, אך טרם נמצא כנראה האמן הישראלי שיפתח שם קופה. פרץ, לטענתו, הוא הראשון.

המופע שיעלה פרץ יהיה לדברי ההפקה שלו שדרוג של המופע "כמה אהבה" אותו העלה בקיסריה. המפיק יהיה ליאור זהרי מחברת "וי.איי.פי הפקות".

"נעשה מופע עם כל הלהיטים והפקתית  הוא יהיה גדול מאוד, מושקע מאוד, לא אחד לאחד קיסריה, אלא משודרג", מבטיחה שרית בירן, מנהלתו האישית של קובי פרץ. "מי שראה את קיסריה מבין שזה מושקע".

"קובי יארח אמן בנוקיה, עוד לא החלטנו את מי"

-יש כבר תכנונים?
"נחדש, נפתיע, נארח אמן נוסף, נעשה שואו גדול כמו שאנחנו יודעים ואוהבים לעשות וכמו שהקהל של קובי מצפה מאיתנו".

-יש כבר שם של אמן שקובי רוצה לצדו על הבמה ב"נוקיה"?
"אנחנו קודם כל רוצים לעבור את מחר בשלום. יש אירוע של 'פס-קול העשור' בבריכת השולטן בירושלים, קובי מבצע שם שני שירים והוא מועמד רציני ביותר לזכות בתואר של 'זמר העשור', ואני ממש לא אתפלא אם זה בסוף באמת יקרה.

"אחר כך הוא טס לחו"ל להופעה ויחזור לקראת שבת. בשבוע הבא נטפל במופע בהיכל נוקיה מבחינה הפקתית. הוא יארח אמן, אבל אנחנו עוד לא סגורים את מי".