משה פרץ, זאפה (צילום: שרון רביבו)
משה פרץ בהופעה אמש בזאפה תל אביב | צילום: שרון רביבו

משה פרץ פתח אמש (מוצ"ש) את סדרת ההופעות האינטימיות שלו, אליה יצא בעקבות המופע המוצלח בפסטיבל הפסנתר.

הבוקר הוא מוציא את הבלדה החדשה "קחי אותי אלייך", אותו כתב והלחין, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של יעקב למאי. בסביבתו של פרץ מצפים ללהיט מנצח, בלדה בסדר הגודל של "שתיים בלילה" לפחות. זהו סינגל שלישי מהאלבום הבא של פרץ, ממנו ראו אור כבר "ארוץ עד אליך", שזכה לקליפ מיוחד ו"אין כמוך".

למרות שהשיר יוצא היום, את הקליפ שלו, שצפוי לצאת בקרוב מאוד, כבר צילם פרץ באולפן עם נגניו, שהפכו זה מכבר לחבריו הטובים: הגיטריסט מרקו כהן, הקלידן שי שוקרון, הבסיסט עידן דיין, המתופף שלומי כהן והדרבוקיסט ינון דיין. זה קרה לפני כעשרה ימים ביום המופע של ידידו דודו אהרון בהיכל נוקיה.

"קחי אותי אלייך"

בואי נצעד אני ואת / אל מקום יותר רגוע / יד ביד לא לבד / ונביט אל הירח / כוכבים יאירו לך / את הדרך ואת התקווה

פזמון: קחי אותי אלייך / קחי אותי ותביני שאת החצי השני שלי / קחי אותי אליך / קחי אותי ותראי מי אוהב אותך יותר מכולם

אף אחד לא ייקח / אותך ממני לעולם / ואת תהיי לי לאישה / אותך אשמור מכל משמר / והתקווה שבעיניים / היא תיקח אותי תשא אותי לשם

פזמון: קחי אותי אלייך / קחי אותי ותביני שאת החצי השני שלי / קחי אותי אליך / קחי אותי ותראי מי אוהב אותך יותר מכולם.

 

לירן טל - "אוהב אותך"

לירן טל פרומו (צילום: דודי דיין)
בלדה מאוהבת. לירן טל | צילום: דודי דיין

לירן טל, שבעבר ניהל פרשה משפטית מול רשות השידור בטענה לגזענות בבחירת השירים המשודרים ברדיו, חוזר לענייני המוזיקה עם בלדת האהבה "אוהב אותך", שכתב והלחין אבירם דרעי, ועיבד הפיק מוזיקלית יעקב למאי.

זהו סינגל ראשון לטל מתוך אלבום חדש שצפוי לצאת בהמשך השנה תחת ניהול חדש של אישי "A-Team הפקות מוזיקליות", בניהולו של רביד אוז'לבו.

בשנתיים האחרונות הוציא טל מספר שירים, ביניהם "את בליבי", מיליון של חלומות", ו"עד הקצה", שהיו אמורים להוות בסיס לאלבומו הרביעי, אולם לא הבשילו לכדי אלבום שלם.

 

>> אבי בן אבו בשיר חפלה; שיר האירוסין של מושיק עפיה