מעיין חג'בי, עטיפת סינגל, זה מהלב (צילום: איתן טל)
עברה ניתוח בשתי האוזניים. מעיין חג'בי, עטיפת הסינגל | צילום: איתן טל

מעיין חג'בי, בוגרת "כוכב נולד 6", מוציאה את השיר "זה הלב", אותו כתב והלחין אלעד שער, זמר מהמגזר החרדי, עם עיבוד של ציקי זנתי. זהו סינגל ראשון של חג'בי מתוך אלבום בכורה, כשנתיים אחרי שהשתתפה בתוכנית הריאליטי המצליחה והגיעה בה למקום הרביעי, פסע מהגמר הגדול, כשרבים מסמנים אותה כמעין ממשיכת דרכה של עפרה חזה ז"ל.

מאחורי חג'בי בת ה-19, מהמושב הדרומי יכיני, עומד אביה, יורם לג'בי, שהיה בעבר סולן להקת האירועים הדרומית "הברקים" וכיום מנהל את הקריירה של בתו. הוא זה שדחף אותה לפני שלוש שנים ללכת ל"כוכב נולד".

מעיין חג'בי נולדה עם לקות שמיעה חריפה בשתי האוזניים, אך זה לא הפריע לה לגלות כישרון מוזיקלי. בגיל 15 השתתפה בתחרות הכשרונות "כוכב הדרום", לא קטפה את המקום הראשון, אך זכתה לאהדת השופטים ואף שרה עם אחד מהם - משה פרץ.

עברה ניתוח באוזניים וקיבלה מרב מקובל אישור לשיר

אחרי סיום העונה של "כוכב נולד" עברה חג'בי ניתוח בשתי אוזניה וכיום היא שומעת ב-100 אחוז בשתיהן. עד כה השתתפה בתימניאדה באילת, במופעי יום עצמאות שונים, טקסים ואירועים מיוחדים. לפני כשנה נטלה חלק בפרויקט "עבודה עברית - שרים עוזי חימטן" בהפקתו של יוסי בן-דוד, וביצעה את "כאן", שירם של אורנה ומשה דץ, אותו הלחין חיטמן ז"ל.

מעיין חג'בי פרומו (צילום: איתן טל)
קיבלה אישור מיוחד מרב מקובל כדי שתוכל לשיר. מעיין חג'בי | צילום: איתן טל

במקביל החלה חג'בי להתקרב לעולם הדת. את השיר החדש הקליטה לאחר שקיבלה היתר מיוחד מרב מקובל כי מותר לה "לשאת את קולה בשיר, לשמח ולקרב את לב השומעים אל עולם התורה והמצוות".

זה הלב

מול שקיעה עומדת / ומברכת מהלב / על הטוב ועל הרוע / על שמחה ועל כאב / ויודעת שתמיד תמיד / גם כשקר אתה עוטף / ולפעמים שואלת למה / את הפרחים אתה קוטף

פזמון: וזה הלב זה הלב שאותך אוהב / לאפלה להיכנע הוא מסרב / יש רגעים שרק אותך מרגישה בפנים / ומבקשת תישאר לעולמים

תחת תכול שמים / שמספרים את גבורתך / ברכיי לך כורעת ומבקשת אהבתך / ויודעת שכל תפילותיי שכתבתי בידך / מתקבלות לי שם למעלה / במרומי אהבתך

פזמון: וזה הלב זה הלב שאותך אוהב / לאפלה להיכנע הוא מסרב / יש רגעים שרק אותך מרגישה בפנים / ומבקשת תישאר לעולמים

>> ג'ולייטה בסינגל חדש: "בוא בוא בוא"