צליל קליפי - "לא מזיז לך"

צליל קליפי (צילום: תום מרשק)
צליל קליפי | צילום: תום מרשק

הזמרת צליל קליפי מוציאה את שיר הבכורה "לא מזיז לך", אותו כתבה והלחינה, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של שניר מרקוס. השיר להוא סינגל ראשון מאלבום בכורה שתוציא קליפי בהמשך השנה.

צליל קליפי בת 22 היא מושבניקית מצפון הארץ, בוגרת להקת "פיקוד מזרח" - הרכב ים תיכוני איתו הופיעה בבסיסי ומוצבי צה"ל ברחבי הארץ. במהלך השרות הצבאי החלה לכתוב ולהלחין שירים.  עם השחרור עברה לראון לציון והחלה להפיק את אלבומה בכוחות עצמה.

אחרי שסיימה את גיבוש האלבום עברה לניהולו של אלון שמעון, מי שניהל בשנים האחרונות את מאיה בוסקילה והראל סקעת ובימים אלו גם את בוגר כוכב נולד נאור אלבז.

 

רוניוס ולירין רומנו - "איך לאהוב"

רוניוס, לירין רומנו (צילום: יניר סלע)
רוניוס ולירין רומנו | צילום: יניר סלע

הכנר והזמר רוניוס והזמרת לירין רומנו מוציאים את הדואט בסגנון יווני "איך לאהוב", שכתב ועיבד אלי קשת לפי לחן של giorgos theopanos.

אחרי שנים שהם מלווים את מיטב הזמרים בז'אנר הים תיכוני - הוא בכינור והיא כזמרת ליווי - החליטו רוניוס ורומנו לעבור לקדמת הבמה, אחרי שהכירו באחת התוכניות וחלקו חיבה משותפת למוזיקה היוונית.

רוניוס בא מבית מוזיקלי - אביו יאניס הוא זמר בעצמו. רומנו שירתה בלהקת המשטרה הכחולה בניצחו של מנשה לב-רן והשתתפה במשך 3 עונות בתוכנית "מנטה-עם ירון אילן בערוץ הראשון ובערוץ 24.

>> החדשים של לירן אביב וגיא יעקובי