הזמר מתן גלילוב מוציא את השיר "אבאל'ה שלי" שהקהל שלו ציפה לו מזה חודשים ארוכים. גלילוב עצמו אחראי למילים ושותף ללחן עם יעקב חתן. את העיבוד יצר שלומי יפרח.

את השיר מקדיש מתן גלילוב לאביו חנן גלילוב. השניים לא עזבו אחד את השני ברגעים הכי קשים בחיים של שניהם, והקשר ביניהם מיוחד מאוד. "השיר הזה היה כל העולם שלי בחודשים שישבתי בכלא הצבאי", הוא אומר, "מבחינתי אין יותר גדול ואמיתי מאשר לשחרר אותו לקהל".

השיר "אבאל'ה שלי" לקוח מתוך אלבום הבכורה של מתן גלילוב, "מיאמי ישראל", שצפוי לצאת בחודש הבא ולכלול את כל להיטיו עד כה, ביניהם כמובן הלהיט הענק "זוכרת" שהביא את גלילוב למקום השני אחרי אייל גולן בסיכום השנה של יו-טיוב בישראל, והשיר "שוב רצית", אותו הספיק להקליט בטרם נכלא. גלילוב כבר הצטלם בחליפה לקראת צאת האלבום.

עוד ב-mako מוזיקה:

-גלילוב, מברוק.
"בחיים לא התרגשתי ככה. אחרי תקופה קשה עם המון שקט, אני חוזר בגדול בסינגל המרגש הזה, וזה רק טעימה מהאלבום. בעוד עשרה ימים אני אוציא עוד סינגל בשם 'עד מתי' ועשרה ימים אחרי אלבום הבכורה סוף סוף יוצא לחנויות עם הסינגל 'מיאמי ישרא'ל וקליפ ענק לקיץ, שבו יהיו מסוק, סירות, דוגמניות, ואופנועי שטח, כמו שהמעריצים אוהבים".

"אבא'לה שלי"

"אבא אני כותב וחושב על הכל, איך נתת ותתן עד יומך האחרון, תמיד דאגת למחר וגם לאתמול, כאריה שומר, נתת לי לישון, אני ישיר לך פזמון י'באבא מהנשמה, והנה לה זולגת הדמעה, אבא יא עיוני , אתה כל עולמי

פזמון: תמיד אשמור על ילדיי, כמו שרדפת אחריי. אלך תמיד בעקבותייך, אבא'לה שלי. תמיד ידעת מה עובר עליי, ריפאת את כל מכאוביי. אלך תמיד בעקבותייך , נשמה שלי, נשמה שלי.

אבא אני גאה להיות הבן שלך, עם הראש למעלה , אני ממשיך אותך, תמיד נתת ותתן עד יומך האחרון, כשנכשלתי היית , לתת לי בטחון, אני אשיר לך פזמון י'באבא מהנשמה, והנה לה זולגת הדמעה, אבא יא עיוני , אתה כל עולמי

פזמון: תמיד אשמור על ילדיי, כמו שרדפת אחריי. אלך תמיד בעקבותייך, אבא'לה שלי. תמיד ידעת מה עובר עליי, ריפאת את כל מכאוביי. אלך תמיד בעקבותייך , נשמה שלי, נשמה שלי".