★ "אני רוצה שהבן שלי יסלח לי, אבל הוא לא מסכים", מספר דני ביטון, אביו של אייל גולן, לחבר. לפני מספר חודשים הוא השתחרר מהכלא, אחרי שריצה מאסר בגין העבירות החמורות בהן הואשם במסגרת פרשת הקטינות. לפי מקורבים לביטון, אייל גולן מסרב בתוקף לפגוש אותו. "דני אמר לי שהוא מנסה כבר הרבה זמן, עוד כשהיה בכלא, אבל אייל דחה ודוחה אותו. קשה לו עם זה. הוא מתגעגע לאייל". אחרי שאביו של דני (וסבו של אייל) הלך לעולמו לפני כחודש, דני ציפה לראות את בנו בטקס הלוויה, אבל אייל לא נגיע. זה לא מנע ממנו לנסות ליצור קשר עם הבן דרך אנשים אחרים.

את מי הוא שלח לאייל?

"חברים של השניים, מקורבים ואפילו רבנים. הבנתי שגם אחותו של אייל שעובדת בליאם ניסתה לפייס ביניהם, אבל היא נתקלה ב'לא' עיקש מצידו של גולן".

לא סתם הזמר כועס על אביו. את התקופה בה התפוצצה הפרשה, גולן רוצה לשכוח בכל דרך, ובצדק. חקירות המשטרה ובלגן התקשורתי פגעו בו מאוד. בסופו של דבר הוחלט שלא להעמיד אותו לדין בגין המעשים בהם הואשם אביו. מי שעמדו לצידו של אייל לאורך כל הדרך היו מעריציו שחיבקו ותמכו בו. "לפי מה שאני יודע, הבנתי שאייל ממשיך לתמוך באחים שלו מצד האבא, בכל הקטע הכלכלי", מספר מקורב לדני, "הוא אמר שהם לא אשמים ולא מגיע להם להיפגע". לפני כמה ימים העלה דני תמונה שלו ושל בנו לפייסבוק. מקורב נוסף סיפר: "דני ממש שבור מהמצב. הוא רוצה להשלים עם אייל ואפילו אמר לי לפני כמה ימים, שלמרות הטעויות הוא מקווה שבסוף אייל יסלח לו והם יפגשו עוד לפני ראש השנה".

מה עם דני בתקופה הזאת?

"לא קל לו. הוא הוריד פרופיל, לא רוצה שידברו עליו בכלל. הוא אמר לי שפנו אליו מהתקשורת לכתבות והציעו לו כסף והוא סרב. אפילו פנה אליו שדרן רדיו שרצה לעשות סולחה בשידור חי. הוא שבור".

דני הבנתי ששלחת לאייל חברים ורבנים כדי שיסלח לך. מעוניין להגיב?

"לא מעוניין, תודה".

בני פרץ, מנהלו האישי של גולן, סירב להגיב לכתבה.

★ עדן בן זקן תעלה בקרוב למופע חד פעמי עם היוצר צפריר יפרח. שיתוף הפעולה הזה בא אחרי שיפרח חתם במשרדה של שרית הפקות וכיום מנוהל על ידה, לצידם של בן זקן, פאר טסי ויוסי שטרית.

★ איש המועדונים וחיי הלילה המזרחי אדם דוד החליט (בנוסף לבגין 17), להיכנס לעולם האמרגנות והחתים את הזמר אוריאל שי.

★ זו השנה השלישית שהנגנים של שלומי שבת, בניצוחה של ביתו מנור, מצליחים להפתיע את הזמר. אחרי שסיים את ההופעה והגיע כהרגלו למסעדת שימו ודובי בגבעת אולגה, הנגנים וחבריו הקרובים חיכו לו עם בלונים, מתנות והרבה חיבוקים לכבוד יום ההולדת.

★ לפני מספר חודשים כתבנו לכם במדור שאייל מלכא ודודו אהרון מחממים יחסים לקראת חזרה לעבודה משותפת. אז השניים אמנם הכחישו, אבל עכשיו אנחנו יכולים לספר לכם שבערב חמישי הופיע דודו ביום הולדתו של מלכא. זה אחרי שהעלה פוסט מלא בברכות מזל טוב לפייסבוק.

★ איתי לוי נראה מחויך לאחרונה, וזה לא בגלל הסולד אאוט בקיסריה. בגלגלצ החליטו לפרגן לבחור ולהכניס אותו לפלייליסט.