דודו אהרון קיסריה (צילום: עדי כהן צדק)
דודו אהרון | צילום: עדי כהן צדק

חברת הייצוג לסלולר "מובייל"1 וחברת "ניהול פלוס" של המפיקים יואב גרוס ובני מנשה, שמפעילה את פורטל המוזיקה הים תיכונית "חפלה, מקימות חברה משותפת בשם "מובייל 1 מיוזיק", לשיווק מוזיקה לעולם הניו מדיה, הכולל אינטרנט, VOD וחנויות מוזיקה דיגיטליות.

נכון לעכשיו חתומים בחברה החדשה האמנים דודו אהרון (שהוכתר כזמר השנה ומבצע שיר השנה), שלומי שבת, מרגלית צנעני, עומר אדם, עמיר בניון, שני יצהרי נאור אלבז, ליאור פרחי  ועוד. החברה נמצאת במשא ומתן מתקדם מול אבי גואטה, המייצג את שרית חדד, להפצה בלעדית של תכני הרפרטואר המלא של חדד בניו מדיה. כמו כן מתנהלים מגעים עם אמנים שאינם בז'אנר הים תיכוני.

כזכור, לפני כחודש וחצי הכריזה "יוניסל", המתחרה הגדולה של "מובייל 1", על החתמה מחודשת של אייל גולן ומושיק עפיה לייצוג תכניהם בסלולר ובניו-מדיה.

המנכ"ל יוני פרידמן: "נוביל את תחום שיווק המוזיקה בניו מדיה"

האמנים שמיוצגים על ידי החברה מייצרים עשרות אלפי הורדות סלולריות מלהיטיהם הגדולים ונמצאים במקומות הבולטים במצעדי ההורדות וההשמעות השונים. עתה תהיה מובייל1 מיוזיק אחראית לקידום, אריזה והפצה של פרוייקטים מוזיקליים ופעילויות המבוססות על תכנים של האמנים המיוצגים אצלה. כמו כן תנצל החברה החדשה את ערוצי השיווק והקשרים שעומדים לרשותה בטלויזיה, אינטרנט, רדיו, ומדיה מסורתית בכדי לקדם ולהפיץ מוצרי תוכן של האמנים.

"החברה תוביל את תחום הפצת ושיווק תכני המוזיקה בעולמות הניו מדיה וזאת בזכות החיבור בין הידע, הקשרים והנסיון בייצוג אמנים שיש לניהול פלוס וההתמחות של מובייל1 בעולם הסלולר והניו מדיה", אומר המנכ"ל יוני פרידמן. "נדע לספק את המענה המלא לאמנים בניו-מדיה, תוך פיתוח והפצה של מגוון מוצרים ושירותים נלווים לאמנים המיוצגים כגון פיתוח אפליקציות, שירותי מנוי, מוצרי סטרימניג ועוד".

>> עידן יניב ברמיקס ל"אנשים אנשים"; לירן אביב ברמיקס וקליפ ל"לילה לא שקט"