שרית אביטן מוציאה את השיר החדש "עוד לא אמרתי הכל" (מילים :רמי לב, לחן ועיבוד: אריק זנטי) כסינגל נוסף מתוך אלבום הבכורה שלה, שטרם יצא רשמית לחנויות.

חשוב לציין ששירי האלבום של שרית אביטן יצאו כמקשה אחת ליו טיוב כבר לפני כשלושה חודשים, אולם עותק פיזי, דיסק, לא הגיע עדיין לחנויות המוזיקה.

עם הוצאת השיר החדש מבטיחה הזמרת שיהיו עוד רצועות בונוס: "אני לא הרגשתי שלמה לחלוטין עם האלבום הראשון שלי ולכן ביקשתי מרוברטו בן שושן, הסוכן שלי, שנוסיף עוד שירים שהיו מיועדים לאלבום השני, ואכן עוד לא אמרתי הכל", אומרת אביטן.

-ומה עוד חדש אצלך?
"אני בונה עכשיו את המופע הגדול שלי, שיהיה בעזרת השם כנראה במועדון הרידינג בנמל תל אביב עוד כשלושה חודשים. במופע אני אשיק את האלבום הראשון והמלא שלי ואוציא לדרך מופע אישי שלי, שאיתו אני מקווה לחרוש את המדינה".

"מאור אדרי ואני היינו ידידים בסך הכל"

קולאז מאור אדרי שרית אביטן
"זה סתם נופח". מאור אדרי ושרית אביטן

-תגידי, הסיפור עם מאור אדרי, זה היה באמת?
"לא ממש. זה סתם נופח. היינו ידידים בסך הכל, לא היה שום קשר רומנטי ביני ובין מאור אדרי. אני רוצה להתאהב, אבל לא מתפשרת. לא בשירים וכמובן שלא באהבה!".

מאור אדרי בחר שלא להגיב לדברים. מיחסי הציבור שלו "זיו תקשורת" נמסר: "אנחנו מאחלים לשרית אביטן המון הצלחה בהמשך הקריירה. מאור אדרי הוא זמר שהצליח בזכות המוזיקה שלו, ולא חושף את חייו האישיים למדורי הרכילות".

>> מי תהיה זמרת השנה במצעד של ישראל? רק אתם קובעים