אתניקס - יחד (תמונת AVI: mako)
צהוב עולה שזז כמו נחמה | תמונת AVI: mako

ביום שלישי בשבוע שעבר, בשעות הערב, סיפר הזמר רגב הוד שהוא נמצא בדרך לאולפן ההקלטות כדי להקליט את שיר האליפות הרשמי של מכבי תל אביב בכדורגל, עם שחקני הקבוצה, לרגל זכייתם ההיסטורית באליפות, אחרי עשור. באותו היום חשפו קובי פרץ ותמיר גל שגם הם הקליטו שירי אליפות עם קבוצות אוהדים של מכבי, אחרי שהזמר אלירן אביטל הקדים אותם ושחרר את השיר שלו כבר לפני עשרה ימים.

את השיר אותו היה אמור רגב הוד להקליט עם שחקני מכבי כתבו השדרן והאוהד מס' 1 דידי הררי והראפר איזי. על הלחן של השיר שהגיע לידיו של הוד היה חתום זאב נחמה, הסולן ויוצר השירים של "אתניקס".

אלא שהיום התברר שלא דובים ולא זבובים - רגב הוד לא מקליט את שיר האליפות הרשמי של מכבי, אלא חברי להקת "אתניקס", ממש כמו באליפות של שנת 1996, אז הולידו אתניקס את המנון המכביסטי הענק "צהוב עולה זה מכבי".

ביום שלישי אחר הצהרים צפויים כלי התקשורת לסקר את הקלטת השיר על ידי הלהקה וכוכבי הקבוצה. למעשה, שחקני מכבי תל אביב כבר הגיעו היום (ראשון) לאולפן ההקלטות כדי להקליט את המאסטר לשיר יחד עם נחמה וחבריו, בעיבוד והפקה מוזיקלית של חבר אתניקס יורם פויזנר. ביום שלישי הם יתייצבו כולם מול המצלמות לביצוע משותף.

רגב הוד 2013 (צילום: עידו איז'ק)
"שיהיה להם בהצלחה". רגב הוד | צילום: עידו איז'ק

רגב הוד, מה קרה לשיר האליפות שלך?
"אני לא מקליט את שיר האליפות אלא אתניקס. הם לא לקחו לי את השיר. אני פשוט לא מקליט אותו אלא הם. אני מאחל להם ולשחקנים ולכולם בהצלחה. יהיו ברוך השם עוד אליפויות ועוד שירי אליפות. אני מאמין שבשנה הבאה אני אשיר את שיר האליפות הרשמי".

-אבל למה עשו לך את זה? אתה אוהד את הקבוצה שנים.
"אני אוהד מכבי תל אביב מאז שאני זוכר את עצמי ואמשיך לאהוד את הקבוצה. זה לא קשור. הייתי אמור להקליט את השיר ואני לא מקליט אותו. יותר מזה אין לי מה להגיד".

-אבל איך זה קרה, מי לקח לך את השיר?
"אף אחד לא לקח לי את השיר. זאב נחמה הלחין את השיר וזה שיר שהם מקליטים. ושוב, מאחל להם הצלחה ענקית איתו".

אתניקס: "אין לנו מושג"

-רונית ארבל, מנהלת יחסי הציבור של אתניקס, מה קרה?
"אין לי מושג על מה אתה מדבר".

-עופר רונן, דובר מכבי תל אביב, אולי אתה?
"לא ידוע לנו על סיפור רגב הוד. שחקני מכבי לא היו איתו באולפן. הם הגיעו לאולפן היום להקלטת השיר עם אתניקס, שהוא השיר הרשמי של האליפות, שיר החגיגות הרשמי".

קובי פרץ בשיר האוהדים "צהוב עולה סה לה וי"

ואגב, היום שחרר קובי פרץ את שיר האליפות שלו "צהוב עולה, סה לה וי", עם הכרוז הרשמי של הקבוצה שי סידי.

פרץ מסר: "אוהדי מכבי תל אביב פנו אלי בבקשה להקליט את שיר האליפות למילים אותן הם עצמם כתבו, ללחן של השיר 'סה לה וי'. כאוהד מכבי שמחתי על הזכיה כאליפות, על הפניה מצד האוהדים, וכמובן התוצאה".