דודו אהרון עלה בחמישי בערב לירושלים והרים את בנייני האומה עם המופע "מילים פשוטות" שהחל בקיץ בקיסריה והגיע לשיא לפני כחודשיים בהיכל נוקיה. כל הלהיטים, 20 נגנים, להקת רקדניות גדולה כולל הליידי גאגא המפורסמת שמופיעה בלהיט הכי גדול שלו "תגידו לה", ושואו שלא נפל מההופעות האחרות שלו.

אהרון, אוהד ידוע של בית"ר ירושלים מגיל צעיר, התרגש שוב ושוב מעצם הופעתו בבירת ישראל, התחבר לקהל הירושלמי ושר איתם את מיטב השירים של אוהדי בית"ר. הקהל השתולל ואפילו ברק יצחקי, שעבר למכבי ת"א, התלהב.

מפרגן לחברים מ"לה לה לנד"

בקהל נצפו גם חבריו של דודו אהרון לסדרה "חיים בלה לה לנד" שהצטלמה בלוס אנג'לס: אביהו שבת, ג'ולייטה ואלון דה לוקו. לאביהו שבת אמר אהרון שהוא מאחל לו להופיע גם בבנייני האומה אבל שיזכור שהדרך קשה. לקולגה שלו רגב הוד, שישב בשורה הראשונה, אמר אהרון שהוא יבוא לשבת בשורה הראשונה של המופע של הוד בקיסריה בקיץ.

במהלך המופע, וכמו שקרה גם בקיסריה וקורה בהופעות של אמנים גדולים נוספים, התקיימה על הבמה הצעת נישואין. אבל הקהל הירושלמי זכה לא לסתם הצעת נישואין אלא כזו שבאה מכיוון המנהל המוזיקלי של אהרון לבחירת לבו שכמובן אמרה "אני מסכימה" ושניהם זכו שאהרון יקדיש להם את שירו החדש "את אשתי".

והיה גם, כנראה בהשפעת הנסיעה לאמריקה, שיר חדש בשם "Beautiful", שכתב יוסי גיספן ודודו אהרון בחר להפתיע איתו לקראת סוף המופע. כנראה שזה הסינגל הבא שלו, והירושלמים זכו לשמוע אותו לראשונה.

>> זמר החתונות של כל הזמנים: ליאור נרקיס