רגב הוד 2013 (צילום: עידו איז'ק)
יא חביבתו. רגב הוד | צילום: עידו איז'ק

המירוץ לתואר "הלהיט של הקיץ" נמצא בעיצומו ואחרי ההצלחה של "קרוב אליך" מוציא רגב הוד את השיר החדש "יא חביבתי", שמכוון ישירות לרחבות הריקודים בחתונות ובמועדונים.

את מילות "יא חביבתי" כתב הוד עצמו, שלא שכח להכניס בבית השני טקסט שמתאים לחתונה. הוד גם הלחין יחד עם רביד קשתי, אשר עיבד והפיק מוזיקלית עם אבישי ספיר. השיר מחבר מילת-מפתח בערבית, עם טקסט אוהב בעברית וברקע טראק קלאבי, שמזכיר בקטע המעבר שלו את ה"גאנגנם סטייל" ובאלמנטים אחרים להיטים מוכחים מוקדמים יותר.

המוטיב המזרחי מגיע בעיקר מניגון של הלחן ובעיקר מהחי"ת והעי"ן הגרוניות שהוד מדגיש כאן בשירה, מעבר למה שהתרגלנו ממנו בעבר (אולי בהשפעת "הפרויקט של רביבו". אבל כל זה לא מעניין, כי מכולם הולכים לצעוק בקרוב חזק: "רק תבואי אליי, ותנני לי אור!".

"יא חביבתי" הוא למעשה סינגל שישי מאלבומו הבא של רגב הוד אחרי "מלכודת דבש", 'יום מיוחד', עם הקליפ מהחתונה, "שתבואי", "אשת-חיל" וכאמור "קרוב אלייך".

"יא חביבתי"

"כמה אנשים אוהבים לדבר, מספרים הכל לא יודעים לצנזר, יום אחד איתך את כולי מסחרר / כבר אמרו לי סחבק תלמד לוותר, אך אני שלך כשהלב איתך, המזל נפתח אלינו

פזמון: רק תבואי אלי ותיתני לי אור, חום גופי עולה רוצה אלייך, רק איתך אני מרגיש שיש עוד טעם לחיי יחביבתי

ועכשיו אני איתך כאן מול כולם, מדברים המון לא יפסיקו לעולם, לא אכפת לי מה שעלינו אומרים, את שלי מהיום לכל החיים, אך אני שלך כשהלב איתך, המזל נפתח אלינו

פזמון: רק תבואי אלי ותיתני לי אור, חום גופי עולה רוצה אלייך, רק איתך אני מרגיש שיש עוד טעם לחיי יחביבתי".