★ מאור אשואל, זוכה העונה השניה של "אייל גולן קורא לך" הופתע לגלות שמאור אדרי רכש לפני כמה חודשים את הזכויות ללחן שח השיר שלו, "תיק תק", ישירות מהמנהלת של היוצר הסרבי פיליפ מילטיק. אשואל רכש בעצמו את הזכויות על השיר דרך אקו"ם עוד הרבה לפני, והביצוע שלו הפך ללהיט מועדונים וחפלות שצבר מעל לחצי מיליון צפיות ביוטיוב. מאור אדרי, שהוציא השבוע אלבום חדש, כתב ביחד עם אבי אוחיון את מילות השיר שבגרסה שלו קיבל את השם "פרי פה פה". כששוחחנו עם מאור אשואל, הוא אמר "יש כל כך הרבה שירים ולחנים בעולם. דווקא את השיר שלי שיצא לפני שנה מאור אדרי החליט להוציא? זה ממש נראה לי מגוחך".

הולך להיות פה מאור נגד מאור?

"זה לא עניין של נגד, פשוט הופתעתי לשמוע מאנשי מקצוע שמאור אדרי רכש שיר שכבר רכשתי והוצאתי אותו".

זה טוב לא?

"מצד אחד זה משמח אותי שמעתיקים ממני לחנים, אבל מצד שני זה לא מכובד לקנות לחן שלי, שנמצא בשיא שלו, ואני מדבר על השטח".

שוחחת עם מאור?

"לא, מה יש לי לשוחח איתו. בסך הכל הוא זמר מצוין ואני מאחל לו בהצלחה".

שאלנו את מאור אדרי על הפרשיה, "האמת שלא הכרתי את הלחן של אשואל לפני. קבלתי את השיר המקורי מחבר מניו יורק כשזמר יווני מבצע אותו והעברתי אותו ללמאי. רק אחרי שהשיר יצא, הופתעתי לגלות מאנשים שגם מאור אשואל הוציא את השיר. אני באמת מאחל לו שיצליח. הוא זמר מעולה".

 

★ רותם כהן החליט שאת הבוקינג שלו הוא יעשה דרך שרית הפקות והשבוע הם חתמו על חוזה. כהן מצטרף לרשימת אמנים מוכרים שחתומים במשרד כמו פאר טסי, עדן בן זקן ויוסי שטרית. את כהן תמשיך לנהל אחותו.

★ בשבוע שעבר הגיע דודו טסה לביתו של בועז שרעבי שבקיסריה, ואחרי שלוש שעות של יצירה משותפת השניים הקליטו דואט שיצרו אל מול הים התיכון.

★ פאר טסי החליט להחזיר עטרה ליושנה ולהקליט שיר מזרחי קצבי בטעם של פעם שיצא בימים הקרובים. כדי לחזור לשורשים החליט טסי לארח בחודש אוגוסט את ישי לוי בהופעה שלו באמפי שוני בבנימינה. לפי מקורבים להפקה השניים עובדים על דואט שקט כשעל העיבוד יהיה אחראי יעקוב למאי.

★ בתחילת השבוע התארח חיים משה בערוץ 24 בשידור חי ומשותף עם רדיו חם אש (תחנת הבת של רדיו חיפה). במהלך הראיון התפרץ לאולפן אייל ברקוביץ' וסיפר שחיים הכניס אותו לחופה עם "נשבע" ואף הבטיח להכניס את ילדיו עם השיר. ברקוביץ' שמשדר באולפן הסמוך את תכנית הספורט שלו נשאל על ידי השדרן שירן גולדשטיין היכן הכירו השניים. משה מיד החל לשיר את שיר האליפות של מכבי חיפה שהוא הקליט בעבר ירוק בעיניים.  ברקוביץ שנראה שלא אהב את הראיון ואמר בשידור כי זה לא שיר אקטואלי במצבה הנוכחי של מכבי חיפה.

★ אהרון ירימי אחד מיוצאי להקת צלילי הכרם ויוסי לוי המכונה דקלון, החליטו לחזור לימי כרם התימנים של פעם ולעשות קאמבק עם שיר בניחוח נוסטלגי בשם "רפאנו". במידה והשיר יעבוד, השניים מתכוונים לצאת לסיבוב הופעות. שגיב כהן, לתשומת לבך.