אין תמונה
צמודים באולפן: ג'ולייטה ואביהו שבת

בקיץ האחרון הסעירה התשוקה הלא ממומשת של ג'ולייטה כלפי אביהו שבת את מעריצי הסדרה "חי בלה לה לנד". ג'ולייטה התוודתה בפניו שהיא רוצה אותו, והוא לא נתן לה להתקרב. כעת מגיע המתח הרומנטי ביניהם לאולפן ההקלטות, שם נפגשו להקלטת הדואט "לא יודע/ת כלום על אהבה".

את מילות השיר חיבר דורון מדלי, וללחן, לעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראי רביב רם בן מנחם. הדואט החגיגי צפוי לצאת בתחילת חודש נובמבר.

סוף לשמועות על סכסוך בין השניים

"לא יודע/ת כלום על אהבה" נבחר מבין עשרות שירים שנשלחו אל השניים מיוצרים ומלחינים מהשורה הראשונה. בהפקה אומרים שאביהו וגו'לייטה לא התפשרו עד שמצאו את השיר שמחבר בין שניהם - שיר שהוא שילוב בין הפופ האוריינטלי של אביהו שבת למזרחיות של ג'ולייטה.

עוד נאמר כי הדואט מהווה סוף לשמועות על סכסוך בין השניים, אשר תמיד היו בקשר חברי טוב, על אף שבתכנית "חי בלה לה לנד" לא פעם הוצג אחרת. עכשיו הם מחזקים עוד יותר את החברות בניהם ולוקחים את זה צעד קדימה לקשר מקצועי. עופר מנחם מנהל יחסי הציבור מוסיף כי "בימים אלא אנו מתחילים בעבודה גם על הקליפ המשותף ועובדים על תסריט. אני שמח שהדואט מעורר עניין רב".

ג'ולייטה הוציאה לאחרונה את הקליפ "מלכה גדולה", ותוציא בקרוב שיר שכתב לה דודו אהרון.. אביהו שבת הוציא לאחרונה את אלבומו השני "עושה לך טוב".

אין תמונה
מה אתם יודעים על אהבה. ג''ולייטה ואביהו שבת באולפן ההקלטות
אין תמונה
משחק הרגשות. דורון מדלי, ג'ולייטה ואביהו שבת באולפן ההקלטות