הפרויקט של רביבו (צילום: יובל שי)
לא עוצרים. הפרויקט של רביבו | צילום: יובל שי

"הפרויקט של רביבו", אחת התופעות הכי לוהטת הקיץ במוזיקה הים תיכונית, אם לא הלוהטת שבהן, לא עוצר. היום מוציאים חברי הפרויקט את המחרוזת "בא לי", המורכבת מהשירים "לוגם לוגם", "מצהלות", "את אהובתי" ו"ילדה יפה".

על העיבוד וההפקה המוזיקלית רביב ("רביבו") רם בן מנחם, מייסד "הפרויקט" והאיש שעל שמו הוא נקרא, ועל השירה אחיו ניר בן מנחם והזמר אלירן צור.

המחרוזת "בא לי" יוצאת כסינגל ראשון מתוך האלבום השני של "הפרויקט של רביבו", אחרי שהאלבום הראשון "מה נותר מאלה", שיצא לפני כחודש וחצי, נמכר עד כה בכמעט 10 אלפים עותקים - מספר גבוה מאוד עבור מיזם שהחל ברשת, שכמעט ולא משודרים ממנו סינגלים בתחנות הרדיו הגדולות ושכולל בעיקר מחרוזות ארוכות של להיטים נוסטלגיים.

עוד הופעה בהאנגר

כמו כן, ואחרי שכל הכרטיסים להופעה של "הפרויקט של רביבו" בהאנגר 11 נמכרו לתאריך 13 בספטמבר (יום חמישי), מוסיפים חברי "הפרויקט" הופעה נוספת, במוצאי שבת 15 בספטמבר. שיהיה להם בהצלחה.

רביב רם בן מנחם אמר ל-mako: "ההתרגשות גדולה, זה נהיה מפעל חיים, אנשים מחכים לדבר הזה. אנחנו מקבלים מאות פניות עם הצעות לשירים. אנחנו כבר מלאים ברעיונות לאלבום הבא ומשתדלים לגשת באהבה לחומרים. אחרי כאלה תגובות ואחרי שכבר מכרנו את כל הכרטיסים להאנגר, מה אני יכול לבקש יותר? הקהל בא לפרגן וצריכים לחבק אותו. נביא תפאורה כמו שרואים בסרטונים שלנו ברשת כדי שיהיה לזה את המראה והתחושה, אווירה ותפאורה, כאילו אנשים אצלנו בסלון הביתי. יהיו שירים שיבצעו שני הזמרים, אחי ניר ואלירן צור ויהיו קטעי קישור שאני אעביר".