שני יצהרי בטיטאניק (צילום: ערן לוי)
אין על הטיטאניק אין | צילום: ערן לוי

מאז פרצה לחיינו לפני ארבע שנים עם הלהיט "י'בינתי", עברה הזמרת שני יצהרי דרך חתחתים ארוכה שיכולה למלא ספר. היא החליפה מנהלים ואנשי יחסי ציבור כמה פעמים, ניהלה מאבקים משפטיים, הוציאה להיטים מצליחים ושירים שלא התרוממו, וכיכבה על המסך בתוכניות כמו "מה שקורה באילת VIP" וכיום שוב בערוץ 24.

בחודש אוגוסט הקרוב המסע, שהחל אי שם במאי 2010, עומד להגיע בפעם הראשונה לחוף מבטחים, ויצהרי צפויה להוציא (סוף סוף) את אלבום הבכורה שלה, שיושק בהופעה חגיגית.

האלבום צפוי לכלול את כל הסינגלים ששחררה עד היום: י'בינתי, כמה כמה, אגו, היא רוצה, מה שמגיע לי, קצת מזלתכזינה ותמסור לו (ואולי גם הקאבר ל"יעקב"). כמו כן יכללו בו ארבעה שירים חדשים, שאחד מהם ייצא כסינגל בזמן הקרוב.

לצורך צילומים לעטיפת האלבום התארחה שני יצהרי בתערוכת "הטיטאניק" שהגיעה לארץ. יום הצילום בלוקיישן המיוחד נארך שתים עשרה שעות, שבמהלכן החליפה יצהרי עשר מערכות לבוש שונות. אחת מהן היא בגד ים סקסי, שהחמיא לגזרה החטובה של יצהרי, ומשך את תשומת לב המבקרים במקום.

באחת הפינות בתערוכה נאמר ליצהרי לגעת בפסל שהיה בספינת הטיטאניק המקורית. ההנחייה התבררה כטעות. צוות ההפקה לא לקח בחשבון שכל האביזרים בתערוכה מאובטחים בחיישנים מיוחדים, וכשנגעה יצהרי בפסל היא הפעילה את האזעקה בכל התערוכה. מאבטחים רבים הוקפצו למקום והתרחשה דרמה שכללה אי הבנות והתנצלויות. לאחר כמה בדיקות הכל חזר למקומו בשלום ויום הצילום המשיך כסדרו.

שני יצהרי בטיטאניק (צילום: ערן לוי)
קלאסה אחרת | צילום: ערן לוי

שני יצהרי בטיטאניק (צילום: ערן לוי)
טוב אז נגעתי בפסל, מה קרה. מתנצלת | צילום: ערן לוי
שני יצהרי בטיטאניק (צילום: ערן לוי)
יצהרי והטיטאנים | צילום: ערן לוי