מימונה, נסרין קדרי (צילום: שרון רביבו)
אינתי עומרי. נסרין קדרי במימונה של חיים רביבו באשדוד | צילום: שרון רביבו

נסרין קדרי ומאור אשואל כיכבו אמש בחגיגת המימונה הגדולה של חיים רביבו ואשתו שגית באולם ה"Eleven" באשדוד. קדרי ואשואל עלו לבמה בזה אחר זה וביצעו ממיטב שיריהם.

קדרי התחברה באופן טבעי ללהקה המרוקאית המסורתית שהופיעה באירוע ומנתה חמישה נגנים בלבוש מרוקאי מסורתי ועם כלי נגינה תואמים. יחד איתם ביצעה נסרין קדרי כמה קלאסיקות ערביות, ביניהן "אינתה עומרי" והפגינה את כשרונה ומנעד קולה.

מאור אשואל נתן גם הוא שני שירים מהרפרטואר שלו שהקפיצו את הקהל. האורחים שהגיעו למימונה של משפחת רביבו הקיפו את קדרי ואשואל בהתלהבות בזמן ההופעות, צילמו והצטלמו איתם. בהמשך ניגן הדיג'יי את השירים הבולטים מ"נגעת לי בלב", האלבום החדש של אייל גולן, שכיבד את האירוע בנוכחותו, ביניהם הלהיטים "מנגינה" ו"מלאת אהבה" בביצוע החדש של גולן.

באירוע התארחו גם מורן מזור, זכת העונה ראשונה של "אייל גולן קורא לך" ועדי לאון, החבר של אייל גולן וחיים רביבו לשולחן השופטים בתוכנית וכן יוצאי "האח הגדול". הזמר ליאור נרקיס, שאמור היה להגיע לאירוע, לא נצפה במקום.

באותו הזמן אבל במקום אחר, בעיר לוד, ערכה משפחת רביבו אחרת את חגיגת המימונה. אלי רביבו, מנהל אירועים ב"חצר המלכה", שאחיו הוא מנכ"ל העירייה בלוד, אירחו בבית אביהם את הזמר יניב בן משיח, את המפיק והמעבד המוזיקלי יעקב למאי ובתו, ואת שר האוצר יובל שטייניץ וחבר הכנסת חיים כץ. דודו אהרון, שהיה צפוי להגיע, רצה מאוד לבוא, אבל בסופו של דבר נשאר בבית. גם שדרן הרדיו אליקו העדיף לחגוג את המימונה דווקא הערב, בשידור מיוחד עם יהודה פוליקר ברדיו "לב המדינה".

מימונה, נסרין קדרי (צילום: שרון רביבו)
תשירי משהו. נסרין קדרי במימונה של חיים רביבו באשדוד | צילום: שרון רביבו
מימונה, מאור אשואל (צילום: שרון רביבו)
השועל. מאור אשואל במימונה של חיים רביבו באשדוד | צילום: שרון רביבו
מימונה, אייל גולן (צילום: שרון רביבו)
מאור אשואל ואייל גולן במימונה של חיים רביבו באשדוד | צילום: שרון רביבו
מימונה, מורן מזור (צילום: שרון רביבו)
לא שוכחים אותך מאמי. מורן מזור במימונה של חיים רביבו באשדוד | צילום: שרון רביבו
מימונה, יעקב למאי (צילום: שרון רביבו)
יעקב למאי, בתו ואלי רביבו במימונה של משפחת רביבו בלוד | צילום: שרון רביבו

>> עומר אדם בשיר חדש: "מאמי, זה נגמר"