ישי לוי מוציא את הקליפ לגרסת הכיסוי המצוינת שלו ל"מלנכולי", במקור קלאסיקת רוק של להקת "החברים של נטאשה", אותה חיברו ארקדי דוכין ומיכה שטרית. כזכור, החיבור בין לוי לשיר נולד כשדוכין התארח בספיישל שנערך לכבוד לוי בערוץ 24.

השיר לקוח מפרויקט "שני צדדים למטבע", שנועד לחבר את הרוק והפופ הישראלי עם המוזיקה המזרחית והים תיכונית. מהפרויקט יצא גם השיר "גדליה רבע איש" של צלילי העוד וצלילי הכרם בביצוע מאור כהן ובום פם. שירים נוספים מהפרויקט צפויים לצאת בחודש הבא. מצטרפים חדשים שיבצעו בו שירים הם גלעד שגב, ירמי קפלן וקובי אפללו.

ישי לוי על משה פרץ: "יש שיפור"

כמו כן בפרויקט צפויים הביצועים הבאים: קרן פלס תשיר "מורה לחיים" של עמיר בניון, סגיב כהן יכסה את "לא טוב היות האדם לבדו" ששרה במקור יהודית רביץ, שרית חדד תשיר את "אתה פה חסר לי" של נורית גלרון, אביהו מדינה ישיר את "כמו צמח בר" של חוה אלברשטיין, מיכה שטרית (מ"החברים של נטאשה") יבצע את "לפעמים" אותו כתב לרון שובל (וארקדי דוכין מ"נטאשה" הלחין).

ארקדי דוכין עצמו יבצע את "אין לי אהבה" של שימי תבורי, שלומי שבת יבצע את "יום אחרון" של טל שגב, דויד ברוזה מבצע את "ריח מנטה" של מרגול, ומרגול את "אינתה עומרי" של מיכה שטרית, בקאבר שיסגור את השרשרת.

בנוסף, התראיין ישי לוי לרדיוס 100FM לתוכנית VIP של מושיקו שטרן ואחרי שהעניק בעבר ציונים לאייל גולן המשיך לחלק ציונים, הפעם למשה פרץ, שעל שירתו אמר לוי : "יש שיפור".

>> משה פרץ עם בלונדינית על אופנוע