אביהו שבת פרומו אוקט 2010 (צילום: נעם יוסף)
נברא לך. אביהו שבת | צילום: נעם יוסף

במוצאי שבת הקרוב יופיעו עידן יניב ואביהו שבת במופע משותף במועדון הרדינג 3 בנמל תל אביב, בפעם הראשונה על במה אחת.

המופע צפוי לכלול את מיטב הלהיטים של השניים, משלושת אלבומיו של יניב ומאלבום הסולו של שבת. כמו כן צפוי המופע לכלול גרסת כיסוי אחת או יותר.

בהפקה מסרבים לחשוף כרגע את רשימת השירים הסופית, אבל סימן לבאות ניתן היה לקבל כשהשבוע התארחו אביהו שבת ועידן יניב בתחנת הרדיו "רדיוס 100FM". השניים ביצעו במשותף בתכנית "הספיישל הגדול" עם קרן מילוא ויקיר אביב את "נבראתי לך" של שלמה ארצי, ביצוע שהוגדר על ידם כ"ספונטני" אבל נשמע מצויין.

לקראת המופע

עידן יניב, חולצה כחולה (צילום: אוהד רומנו)
גם הוא נברא לך. עידן יניב | צילום: אוהד רומנו

עידן יניב נמצא לפני אלבומו הרביעי, ממנו בלטו עד כה הסינגלים "בלתי נשכח" ו"לא מוותר". רפרטואר הלהיטים של יניב כולל גם את "חושב עליה", שהפך להמנון חיילים, "את יפה" ו"סרט הודי", בדואט עם דנה אינטרנשיונל מהאלבום השני,

"מלאך", השיר של ילדי הפסטיגל וארגון "שלווה", "מה עם אהבה", "נשיקה קטנה" ו"אין לי כלום בלעדיך" מאלבומו השלישי "על הרחבה". כמו כן יש ליניב ביצוע ל"מרלן" של זהר ארגוב מהפרויקט "עבודה עברית - שרים עוזי חיטמן".

אביהו שבת, בנו של שלומי שבת, פרץ השנה בגדול עם אלבום בכורה שכלל את הלהיטים (והקליפים) "יאללה" עם מיכל אמדורסקי, "קחי את ליבי", "עדיין שלך", ו"בשבילך", ואת הסינגל "אהבת חיי". שבת, שכיכב בהשמעות ברדיו, ואף השיק את אלבום הבכורה שלו בהופעה חגיגית, היה מועמד השנה לתואר "תגלית השנה" בכל המצעדים.

שבת ויניב צפויים להופיע גם בבארוק בבאר שבע (18.11) וברדיו-בר בקיבוץ בית קשת (20.11).

>> איברהים טטליסס יופיע בישראל בינואר בהפקת אבי גואטה