שרית אביטן (צילום: ראובן שניידר )
רוברטו בן שושן ושרית אביטן באירוע ההשקה של "חי בלה לה לנד" | צילום: ראובן שניידר

הסכסוך המתוקשר בין מנהל האמנים רוברטו בן-שושן לבין אנשי תחנת הרדיו "לב המדינה" ובראשם השדרן אליקו כהן, פרץ כאן ב-mako בפברואר 2012, כאשר רוברטו הזועם אסר על "רדיו לב המדינה" להשמיע את אמניו, שרית אביטן ונאור אורמיה. רוברטו כעס אז על אנשי הרדיו כיוון ש"לא השמיעו את שרית אביטן ונאור אורמיה כמו שצריך". רוברטו אמר אז: "זו תחנה מנחוסית... הם בצד האפל של המוזיקה הים תיכונית... עם כל הכבוד לאליקו ואבי בן בסט - אף אחד לא יזלזל באמנים שלי".

אבי בן בסט, סמנכ"ל השיווק של "רדיו לב המדינה", הגיב אז: "חבל לנו שרוברט בן שושן פוגע במיוצגיו... ככה לפחות ייפסקו ההטרדות הרבות של האיש המטורף הזה".

אליקו ב"לילה בכיף" (תמונת AVI: mako)
הריב הסתיים. אליקו | תמונת AVI: mako

בתשובה לשאלה שהופנתה אז לרוברטו - ואם שרית אביטן תצטרך לבוא במגע עם אליקו בצילומי "חי בלה לה לנד" - ענה המנהל האישי של הזמרת: "שרית תבוא במגע עם אליקו? אני בטוח שהיא תדע איך להתנהג".

מאז כאמור עברו תשעה חודשים, זמן טוב ללדת סולחה. והסולחה אכן מגיעה, וכמו שנצפה כאן כבר אז - דרך "חי בלה לה לנד". רוברטו בן שושן שמח לבשר אתמול: "הסכסוך שלנו עם אליקו ולב המדינה הסתיים. שלחתי להם מכתב שמאשר להם להשמיע את שרית אביטן ונאור אורמיה".

רוברטו מצהיר במכתב: "מעכשיו ועד עולם"

תוכן המכתב שהגיע לידינו כולל את ההצהרה: "המיוצגים שלי, נאור אורמיה, שרית אביטן והסיסטרס מאושרים להשמעה ברדיו לב המדינה כולל ראיונות. ללא כל החרגה וללא כל ביטול מצדי מעכשיו ועד עולם".

-רוברטו, מה קרה, איך קרה?
""רדיו לב המדינה ואליקו משתפים פעולה עם 'חי בלה לה לנד'. אליקו ראיין את שרית אביטן במסגרת התוכנית, ראינו שהעניינים מפשירים והחלטנו לגשר על הפערים. לחצנו ידיים ויצאנו לדרך חדשה".

-אבי בן בסט, מעכשיו תשמיעו את נאור אורמיה ושרית אביטן?
"לא היה שום סכסוך, ועד כמה שידוע לי אליקו לא ראיין את שרית אביטן, גם לא במסגרת 'חי בלה לה לנד'. רוברטו שלח מכתב, חזר בו והכל הסתיים. אנחנו מאחלים לו בהצלחה".

>> אשתו של איציק קלה נפצעה קשה בראשה בפיגוע