במבצע "עמוד ענן", שהתרחש בנובמבר 2012, התגייסו חברי "הפרויקט של רביבו" להופעות בדרום הארץ, והופיעו במקלט בעיר אשדוד ובמקומות נוספים.

שנה וחצי חלפה, מבצע "צוק איתן" הגיע, וגם הפעם התנדבו חברי "הפרויקט של רביבו" להופעות בדרום הארץ, במסגרת פרויקט של מפעל הפיס. היום (ראשון) הם נסעו להופעות במתנ"ס בשדרות ובמקלט בנתיבות, מלווים בנגנים הנאמנים שלהם.

במתנ"ס בשדרות חיכו להם הורים וילדים נרגשים. חלק מהילדים אף עלו אל הבמה ושרו עם רביב רם בן מנחם, ניר בן מנחם ואלירן צור, שדאגו לשמח אותם כמו צריך בשירים ומוזיקה ממיטב הרפרטואר הים תיכוני שלהם.

משם המשיכה החבורה לעיר נתיבות, להופעה מיוחדת במקלט, שם קיבלו את פניהם מאה איש, שציפו להם בכיליון עיניים. גם בנתיבות זכו לשמוע מהרביבוס את המחרוזות העליזות, השירים המרגשים והחומרים המקוריים, מתוך שלושת אלבומיהם.

לסיכום אמרו השלושה: "אצלנו במרכז ארץ הנושא של הטילים והאזעקות וההתמגנות הוא חדש, כאן בדרום הארץ, בשדרות, נתיבות ויישובים אחרים, לצערנו הרב הם סובלים מזה כבר שנים. אנחנו מצדיעים לכוח העמידה שלהם.  שמח ולשפר במשהו את מצב רוחם. באנו לחזק את התושבים ויצאנו מחוזקים מהם. אין ספק שיחד כולנו ננצח".

אין תמונה
הפרויקט של רביבו על הבמה במתנ"ס בשדרות

אין תמונה
הורים וילדים נרגשים
אין תמונה
הילדים עולים לבמה
אין תמונה
מצטלמים עם מעריצים
אין תמונה
עם ראש העיר שדרות אלון דוידי ויו"ר מפעל הפיס אלוף במילואים עוזי דיין