אתי לוי הגיעה לאולפן "מאמאלנד" של ערוץ 24, כדי לשיר את השיר "יא רייח" ולספר על שלל האלבומים שהיא עובדת עליהם בימים אלה. ביניהם גם האלבום משירי חנן גולדבלט שהיא מקליטה בימים אלה.

מדובר באלבום שאת מילות שיריו חיבר גולדבלט, שהכיר את האמרגן של לוי, ישראל בונדק, כאשר השניים ישבו יחד בכלא - גולדבלט נמצא אשם בעבירות מין ובונדק בניהול תחנת רדיו פיראטית.

"אני מרגישה נוח לעבוד עם חנן גולדבלט"

מתוך האלבום יצא כבר השיר "יום יבוא", ושיר נוסף בשם "אהבה" הוגש לועדת הקדם אירוויזיון בשנה שעברה אבל לא התקבל לתחרות.

"חנן גולדבלט הוא בן אדם אצילי ביותר, מקסים, כישרון גדול מהחיים, גדלתי עליו. הוא בן אדם מדהים, אני מרגישה נוח לעבוד איתו, הכי כיף", אומרת אתי לוי.

-לא פחדת כשהאמרגן שלך אמר לך שחנן גולבלט יכתוב לך שירים? לא אמרת לו "בשביל מה צריך להסתבך עם זה"?
"לא, אני סומכת על האמרגן שלי בעיניים עצומות. אני איתו 22 שנה. אם הוא חושב שמשהו נכון בשבילו אז אני זורמת איתו. הוא חשב שזה מה שצריך וזה טוב אז אני זורמת איתו".

"בפעם הראשונה על הבמה חטפתי בלאק-אאוט. זה היה מפחיד"

-איך את וישראל בונדק אתם מחזיקים מעמד 22 שנה יחד? זה נדיר בז'אנר המזרחי.
"אני פניתי אליו כזמרת, ומאז אנחנו יחד. ישראל ואני חברים מאוד טובים. אני הולכת אליו הביתה לפעמים, עושה אצלו חגים, שבתות, קשר חברי וכמו משפחתי, ממש כיף".

-מתי ידעת שיש לך קול יפה ואת רוצה לשיר?
"לא ידעתי. היום זמרים קודם משתפשפים באירועים ובמועדונים. אני באתי לאמרגן שלי מאפס. אף פעם לא שרתי קודם לכן שום דבר. הוא שם אותי על במה בפעם הראשונה, הייתי בבלאק-אאוט והיה מפחיד. עם הזמן למדתי. בהתחלה לא ידעתי לקראת מה אני הולכת".