איתי לוי מתאהב בסאונדמנית שלו

איתי לוי, אחד הזמרים המועמדים להיות "פריצת השנה" במצעד השנתי של ישראל, מוציא את הקליפ לשירו "נשב ונדבר".

בקליפ שביים איתן אשכנזי מגיע איתי לוי עם להקתו למופע רחוב, שצולם במדרחוב של העיר רחובות במדרחוב. תוך כדי המופע מתאהב לוי בסאונדמנית של הלהקה, אותה מגלמת שירן אברהם, שחקנית בתחילת דרכה, בת 19 מאשדוד, שבקיץ שעבר כיכבה בקליפ "קיץ בא" של קובי פרץ.

"נשב ונדבר" הוא הסינגל האחרון שראה אור מאלבום הבכורה של איתי לוי, שייצא בעוד כשבוע. האלבום צפוי לכלול את גם הסינגלים "מה עובר עלייך", "ילדות של פעם", "בלילות קרים" והלהיט "כמעט שיר אהבה".

 

פיני חדד ומורן כרמל - "דרך עולם" 

הזמרת מורן כרמל והזמר פיני חדד מוציאים את הדואט "דרך עולם", אותו הלחינה כרמל למילים של חברם המשותף שמוליק לב. על העיבוד וההפקה המוזיקלית שי אלחדד. השיר הוא סינגל שלישי מתוך אלבומה הרביעי והמתקרב של כרמל.

שמוליק לב כתב את השיר בעקבות סיפור אישי שכלל פרידה מאימו. המילים הן למעשה דיאלוג בין אם ובנה, רגע לפני הפרידה הגדולה: "אמרי לי נא איך אבד לך כוחך. אמרי לי אימי האם דעך כוכבך. אמרי לי נא איך יבשו שורשייך. אמרי לי אימי איך ירוו ענפייך / ילדי הקטן , בגדו בי רגליי, כשלתי מלכת וחשך האור בעיניי. נשמעו באוזניי קריאות אבותיי. נפרדת ממך , בטרם יבלו פניי".

 

מאור אדרי - "מתוך ההריסות"

גם מאור אדרי מוציא שיר פרידה, בשם הסימבולי "מתוך ההריסות", כאילו מערכת היחסים שלו התנהלה בסג'עייה. אבל המילים עושות את העבודה: "עכשיו כשאת אותו חובקת נזכר באיך שאת אותי היית אז מלטפת, עם כל הרגשות, הותרת תקווה, אולי נתחיל הכל מהתחלה / והלילות כשאת איתו עדיין, כל כך קשים לי ואני עוד מחפש בינתיים, מתוך ההריסות שכבר מזמן איבדו כל ערך, אולי אמצא שם איזו דרך".

"מתוך ההריסות" הוא סינגל רביעי מאלבומו הבא של מאור. קדמו לו "שמור על העולם ילד", ששר בהופעה בקיסריה, לזכר שלושת החטופים, הדואט "אהבנו" עם רינת בר, והלהיטים "לא כואב לה" ו"כמו שאת".

מאור אדרי מועמד ל"מופע השנה" במצעד השנתי של ישראל.

 

רובי לוי - "אישה"

רובי לוי חוזר לאהבה בשיר "אישה", עם מילים שכתבה דינה שימחי לפי לחן של קריאקוס פאפאדופולוס הייוני ועיבוד והפקה מוזיקלית של אלי קשת. עם קולו החם, המנחם, המלא ברגש ובכוח, מזכירה השירה של לוי את המיטב של זמרים כמו יואב יצחק וחיים משה, ומדובר במחמאה.

מבחינת הפוטנציאל, לוי מגיש כאן למעשה שיר, שהוא ממשיך דרכו של הלהיט שלו "מלאת אהבה". שני השירים צפויים להופיע באלבום של לוי, שיכלול גם שירים כמו "דובשנית", "הנוסע היחיד", "אולי", ועוד.

 

דניאל בן חיים - "מטורף"

דניאל בן-חיים לא עוצר ומוציא את השיר הקצבי "מטורף", בו הוא שר על הידלקות מטורפת שיש לו על בחורה, עליה הוא עף, הלב שלו מעולף, ותכף היא מטיסה עליו כפכף (בלי הכפכף). המפיק יעקב למאי ממשיך להאמין בבן חיים ומפיק כאן את הלחן של בן חיים עצמו למילים של אביב שושן.

זהו השיר הרביעי שמוציא דב"ח מאלבומו הבא, אחרי "כמה כמה" עם הקליפ בכיכוב לפיד סידלר, "סלח לי", ו"רוצה לחיות".