שרית חדד והזמרת הבולגריה אליסיה מוציאות את הקליפ הרשמי לדואט "תגלי לי", אותו צילמו יום אחרי הופעתן המשותפת בטקס פרסי הבלקן לעיני מיליוני צופים.

הקליפ צולם ב"ארמון ורנה", הסמוך לבירת בולגריה סופיה. זהו אחד הארמונות המפוארים בבולגריה, בו חי עד היום הצאר הבולגרי סימאון. שרית חדד ואליסיה צולמו בכמה וכמה לוקיישנים בתוך הארמון ומחוצה לו.

הארמון נשרף ושרית נשארת עם העורב המאולף

הקונספט של הקליפ מבוסס על ארבעת היסודות של האל-כימיה: אדמה, מים, אש ואויר. אליסיה צולמה לסצינות של האדמה והמים, ובמסגרת הסצינה של המים היא הוכנסה לאקווריום ענק.

שרית חדד, שהחליפה במהלך הצילומים שלוש תלבושות, צולמה לסצינות של האש והאויר, כשבסצינת האש היא יורדת במדרגות הארמון והכל נשרף מאחוריה. בסצינת האויר השתתף עורב מאולף שהובא במיוחד לצילומים.

הדואט של חדד ואליסיה, ששמו בתרגום לעברית "תגלי לי", כבר מככב בכמה תחנות רדיו במדינות הבלקן ומסתמן כאחד הלהיטים של הקיץ באזור.

במוצ"ש ה-16 ביולי תקיים שרית חדד הופעה נוספת בהאנגר 11 בתל אביב על בימת 360 מעלות, מלווה בלהקתה ובזמרות הליווי שלה. ההופעה של חדד תתקיים יומיים אחרי שיעלה על אותה במה ידידה, הזמר היווני ניקוס ורטיס, בהופעה ראשונה ומלאה משלו בישראל בליווי 15 נגנים.

>> רינת בר בשיר "קרוב אלי"