דודו אהרון, ג'ולייטה, צילומי קליפ (צילום: ערן בן עמי)
ג'ולייטה ודודו אהרון | צילום: ערן בן עמי

הזמרת ג'ולייטה דורשת מהמנהל האישי שלה אייל מלכא לשחרר אותה מהחוזה ארוך הטווח עליו חתמה איתו לפני יותר משנה. עורך הדין של ג'ולייטה, גיל בר-זוהר, שלח למלכה מכתב התראה לפני תביעה, זאת אחרי שמלכה סירב לבקשתה של הזמרת להתיר את ההתקשרות ביניהם. המכתב הגיע לידיו של מלכא יום לפני שטס עם דודו אהרון לסיבוב הופעות באמריקה, הוא קיבל אותו לידיו אך עדיין לא היה לו זמן לטפל בעניינים הנוגעים אליו.

כזכור, לפני כשנה וחצי עברה ג'ולייטה לניהולו של אייל מלכא, אחרי כמה חודשים בהם הקריירה שלה היה לוטה בערפל, בעקבות הפרידה שלה ממנהלה הקודם גלעד מסאמי. הכותרות הבטיחו אז שדודו אהרון, המיוצג הבכיר של מלכה, יהיה מעורב בניהול הקריירה של ג'ולייטה, ייעץ ויכתוב לה שירים. בפועל השניים הקליטו את הדואט "לילה מסובך".

אייל מלכא, דודו אהרון (צילום:  Photo by Flash90)
אייל מלכא ודודו אהרון | צילום: Photo by Flash90

בסך הכל הוציאה ג'ולייטה תחת ניהולו של אייל מלכא שישה שירים: "כזאת תמימה", "כל מה שתרצה ממני" הערבי, "בא לי בא לי" הרוקיסטי, הבלדה "לשכוח", עם הקליפ שכלל את נפילת הטיל לים במבצע "עמוד ענן", שיר הדאנס "פנטזיה", איתו התחרתה השנה ב""קדם אירוויזיון", והדואט עם אהרון.

אולם ההערכה היא כי למרות הוצאת השירים, שרובם לא הפכו ללהיטים גדולים, ג'ולייטה איננה מרוצה, בלשון המעטה, מניהול הקריירה שלה בידי מלכא, בעיקר בתחום ההופעות. יש לשער שהזמרת טוענת כלפי המנהל שלה, שהוא משקיע את מירב מרצו במיוצג הבכיר שלו דודו אהרון, ומזניח אותה.

למעשה, לעומת התקופה בה נוהלה על ידי גלעד מסאמי, אז כיכבה בסדרה "חי בלה לה לנד" והנחתה בערוץ 24, נמצאת ג'ולייטה בשנה האחרונה האחרונה בפרופיל תקשורתי נמוך יותר, זאת למרות הראיונות והכתבות שפורסמו עליה סביב המעבר לניהול החדש, סביב הדואט עם דודו אהרון והקדם אירוויזיון, בו הפסידה למורן מזור.

עו"ד גיל בר-זוהר, ג'ולייטה מבקשת לצאת מחוזה עם מנהל אישי פעם שנייה תוך שנה. מה קרה?
"אין תגובה".

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של חברת "אדום 6 אירועים" מטעם אייל מלכא, מסר בתגובה: "אייל מלכא שוהה בנסיעת עבודה בחו"ל, המכתב הגיע לידיו סמוך לעלייתו למטוס. כשישוב ארצה בימים הקרובים עורך דינו ישיב לנוגעים בדבר. כל מחלוקת ככל שקיימת בין ג'ולייטה לאייל מלכא תידון באופן ישיר בניהם ובין עורכי דינם ולא מעל ערוצי התקשורת".

אין תמונה
ג'ולייטה וגלעד מסאמי