הזמר והיוצר בן אל מוציא את השיר החדש "מדוע חזרת", אותו כתב והלחין, עם עיבוד של מאיר משעלי. השיר הוא שיר דיכאון "הארד-קור", כמו שהקהל הנאמן של בן אל מעדיף ואוהב, עם אווירה קודרת שמתאימה לימי החורף הקרים, הקצרים והאפלים. הסקיצה של השיר, שהעלה בן אל ליו-טיוב, חצתה לבדה את רף ה-80 אלף הצפיות. מעניין מה יקרה עם השיר המלא.

בן אל הוציא עד היום את הלהיטים "אולי תגידו", "סודות", ולאחרונה את "לא חשוב לך", דואט עם אריאל ישראלוב. "מדוע חזרת" הוא למעשה הסינגל הרביעי שלו מתוך אלבום בכורה שעתיד לצאת בהמשך השנה. שיריו גרפו ברשת עד כה למעלה מ-10 מיליון צפיות, כולל שיר הפריצה שלו הדואט "חלש מולך" עם מתן גלילוב.

"מדוע חזרת"

"מדוע חזרת את מבלבלת את הלב, איפה ההוא שאמרת שהוא אוהב, אל תביטי בי בכעס, חשבת שאחכה, אולי היה עדיף לחשוב, אולי גם אני אחיה / את מנגנת על מיתרי אהבה, כל מיתר נגע לי בנשמה

פזמון: תגידי מה ממני את רוצה, מהי הסיבה, מדוע את מופיעה הבטחת לשכוח, תגידי מה ממני את צריכה, אמרת שהוא מושלם, מדוע את מחזירה את מה שכבר נגמר

מדוע חזרת זה כמו ים סוער בלב, כמו הגלים אני נסחף ושוב אוהב, במבט מאור עינייך כל גופי רועד, הרים של רגשות מהם אני פוחד

פזמון: תגידי מה ממני את רוצה, מהי הסיבה, מדוע את מופיעה הבטחת לשכוח, תגידי מה ממני את צריכה, אמרת שהוא מושלם, מדוע את מחזירה את מה שכבר נגמר".