★ אחרי שתיקה ארוכה, חוזר נתי לוי ומסכים להתראיין, העיקר ״שתכתוב על מעשה הגננת, תצטט אותי. נקרעה לי הנשמה, מה שהיא עשתה זה מעשה דאע"ש בגן הילדים. אישה רשעה״. עם שני סינגלים חדשים, סיפר נתי לוי איפה היה במשך 10 השנים האחרונות ולמה החליט להיעדר בשיא פריחתו. את הראשון (״חסרי ישע״) כתב, הלחין והקליט בערב אחד בעקבות הכתבה על הגננת המתעללת. את הסינגל השני שיצא אמש, ״חכי איתי״, כתבו עבורו אריק זנטי ותמי ארנון. ״השיר הזה היה אמור לצאת לבד, אבל המקרה המזעזע, הגננת הרעה שפגעה בחסרי ישע, אני לא מבין איך אנשים יכולים ללכת לים אחרי מקרה כזה. הופתעתי שאנשים בתעשייה הרימו גבה כשהוצאתי את השיר הזה, וכפי שמכירים אותי, אני עושה מה שאני מרגיש״.

כשהיה חייל בשנת 87 הוציא לוי את ״סוכר״, שהפך אותו לאחד מהזמרים הכי מפורסמים בישראל. ״ההצלחה היתה יפה אך קשה. שנים רבות שאיבדתי את הזהות שלי, כל לילה מתהולל וחוגג. יום השבת הפך ליום חול. היה לי הכל, אבל לא היה לי כלום״. באותן השנים להקת אתניקס חיזרו אחרי לוי ורצו להחתים אותו, אך הוא סירב להצעה. הדבר הוביל את זאב נחמה ותמיר קליסקי בזמנו להחתים במקומו זמר אנונימי שהיה מלווה באמרגנו, הבסיסט ישי בן צור, לזמר קראו אייל ביטון גולן. ״היה לי קשה עם ההצלחה והתחלתי לחפש את עצמי, עד שהגעתי לבית אבא, למקורות״. לוי הוא בן למשפחה מוזיקלית מהמוכרות בישראל. אחיו הגדול ישי לוי, אחיינו שיר ובן דודו רובי לוי נחשבים לאמנים מוערכים בארץ.

שנים רבות שאתה שומר על שתיקה, איפה היית במשך עשר שנים?

״התחזקתי בדת, התאהבתי מחדש והקמתי משפחה. עברתי דירה, הגעתי ללמוד תורה וחיפשתי את האני האמיתי שלי. התקרבתי לאבא שלי ולסבא שלי, והפסקתי עם השטויות״.

אבל במקום מסוים ההתקרבות והניתוק שלך מהדת פגעו בקריירה שלך.

״הורדת הפרופיל נעשתה מרצוני האישי, אני זה שהתנתק. היה לי קשה והקטע היפה זה שהקהל זוכר, אוהב ומחבק״. בשנה האחרונה יצא לוי לסיבוב הופעות ברחבי הארץ. ״הופתעתי מכך שכל הכרטיסים אזלו ומהקהל הצעיר, שלא נולד כשהתחלתי לשיר. היום בני נוער באים להופעות שלי. השיר החדש ״חכי איתי״ היה בהתחלה שיר פרידה. זה הפך לשיר אהבה בסגנון שמחבר את שנות ה-80 להיום״.

מדוע בחרת שלא להוציא גם את ״חסרי ישע״ לתחנות הרדיו?

״השיר עושה את שלו בפייסבוק. עד היום הוא זכה למאות שיתופים ותגובות, זה בא להעיר כל אחד ואחת מאיתנו״. 

אתם משפחה מוזיקלית ומזמן לא עשיתם שיתוף פעולה, יש משהו בדרך?

״אין משהו ספציפי, אבל אם יבוא שיר או יעלה רעיון ברור שנכנס לאולפן״.  

★ הספר של הסלבס חגי חטב חגג בר מצווה לבנו איתי נחמן בסגנון קצת שונה מהרגיל. חתן השמחה עלה לתורה בזכרון יעקב ואחר כך יצאו בני המשפחה למדרחוב, כשהם מלווים בנגנים ובזמרים. על הבמה חיכו החברים פאר טסי, עדן חסון, חנן בן ארי, בניה ברבי, נוי פדלון, אברהם טל, טליסמן ובת זוגו הזמרת שירה מרגלית, סוג של מופע יום העצמאות.

★ בשנה האחרונה החליט הזמר יואב יצחק לקחת תחת חסותו את הזמר גיא יהוד. כדי לחזק את הקשר בין השניים יצא בתחילת השבוע דואט בשם ״רק שלך״, שכתב והלחין יהוד הצעיר ללחן של ערן כרמי. ערן הוא בנו של אחד מזמרי העבר היוונים בישראל, ניקולס.

★ השבוע התארחה ברדיו ״התחנה״ בצפון הזמרת נסרין קדרי, שם ישבה עם השדרן אסי הג׳וקר. באמצע הראיון הפתיעה קדרי כשסיפרה לג׳וקר שהיא והבוס אייל גולן עובדים על דואט משותף, שייצא בחודשים הקרובים.

★ הזמר בן סנוף, שהפך לאחד מזמרי החופות המבוקשים בעולם, הוקפץ לקנקון להכניס חתן וכלה מהמשפחות העמידות באי. בן משפחה של הזוג, כמחווה לספונטניות של סנוף, החליט לעשות לו סיור אישי במסוק פרטי. סנוף הגיע לביקור בן 12 שעות ומשם חזר לישראל היישר לחופה בירושלים.  

★ אחרי שכבש את המקום ה-1 במצעד הוויראלי של ספוטיפיי בישראל במשך חודש וצעד במצעדי ההשמעות המובילים של תחנות הרדיו בישראל, עדן מאירי הצליח להיכנס לפלייליסט של גלגלצ. הזמר הצעיר צפוי לצלם בימים הקרובים קליפ עבור השיר הבא שלו.

★ בעקבות להיט הבכורה ״טיפש או מאוהב״, הכנר רוניוס ממשיך בקריירת הסולו כזמר-כנר.רוניוס עתיד לשחרר בחודשים הקרובים אלבום בכורה, שיכלול בין היתר שירים כמו ״נדבר ונסלח״ ו״תרימו״.