רגב הוד מוציא היום את השיר והקליפ החדש "שתבואי". השיר בסגנון לטיני, ומזכיר קצת את ה"נוסה נוסה" של מישל טלו (שמשה פרץ, אגב, שר בהופעות), והקליפ מורכב רובו ככולו מבחורות שמבלות בבריכה, עם הרבה אלכוהול ומעט בד בבגדי הים שעליהן. כל זאת במקביל לעובדה שהוד כבר מאורס לבת זוגו אלן, ובאוקטובר אף הוציא את השיר "אשת-חיל", ובמקביל לפרויקט הרטרו של הוד, במסגרתו הוא מכסה 50 שירים עליהם גדל וממנו יצאו "נערתי", "פעימות ליבך" ו"פרח שנבל".

-רגב, מרוב בחורות בקליפ כבר שכחתי שיש שיר ושאתה הזמר.
"אל תדאג, כולם יידעו מי הזמר, יתחדד להם. צפינו אני ויואב צדוק, הבן של אלון צדוק המנהל שלי שכתב את המילים, בקליפים של אמ.טי.וי חו"ל וראינו אווירה של שירים כלה קיציים עם בריכה. אמרנו שנצלם גם קליפ עם בריכה והוא צולם בבית של חבר ליד יבנה. זה הקליפ הכי סבבה שצילמתי עד היום, הכי נהניתי, יכולתי לצלם עוד שבוע. קליפ קליל, מעניין, עם חתיכות הורסות, שימשוך את העין".

"מה זה קיץ אם לא בריכות ובגדי ים, אווירה, ציצים"

-אתה מוכר לנו שיר חדש עם תחת וציצים, כמו סטאלוס ואורן חן.
"לא ראיתי את הקליפים שלהם. כל השיר בנוי באווירת קיץ, עם אקורדיון וחצוצרות, אווירה קיצית משוחררת, מה זה קיץ אם לא בריכות ובגדי ים".

-וה"נוסה נוסה" של מישל טלו.
"האקורדיון מזכיר את השיר ההוא ואני מקווה שהשיר שלי יעשה חצי מההצלחה של הדבר הגדול הזה".

אין תמונה
"בשבילי ובשביל המעריצים אני תמיד בשורה הראשונה של הזמרים". רגב הוד

-לאיפה השיר הזה שייך?
"זה סינגל מאלבום מקורי שאני עובד עליו עכשיו יחד עם תמיר צור. את השיר עשה רביד קשתי, ששמחתי לעבוד איתו. הוא ואלון כתבו במיוחד למעני, שיר לחופש הגדול".

-איפה עומד פרויקט הרטרו שלך?
"אנחנו ממשיכים להקליט את שני האלבומים במקביל. הרטרו כמעט גמור. בתקופה הקרובה אוציא עוד שניים שלושה שירים מקוריים לקיץ, והפרויקט השני בעבודה תוך כדי".

"אין פה חוסר מיקוד, אני פונה לכמה קהלים"

-אין פה בעיה של חוסר מיקוד?
"ממש לא. אני פונה לכמה קהלים וזה לא מבלבל אותי, כל דבר עושים עם מחשבה. זה שירים ופרויקט שמגובשים עליו כבר מפברואר, לא ניתן לבלבל אותנו".

-היית מעדיף שיאהבו אותך בחומר מקורי או בקאברים?
"אין לי בעיה שיאהבו אותי גם בקאברים וגם בשירים שלי. הקאברים עובדים בפרויקטים אחרים כמו ב'פרויקט של רביבו'. ביוני אמרתי שיהיה מעניין להוציא דברים קצביים לקיץ ואני משלב את הדברים. צריך להיות מגוונים, הקשיב לרחשי הקהל ולרצונות שלי, וצריך ליצור, לחדש, לתת מוזיקה מעניינת, אף פעם לא עשיתי שיר כזה".

רגב הוד מציע נישואין (צילום: שרון רביבו)
"אני בן 32 והיא בת 24. הסתכלתי על בשלות ולא על ממוצעים של מתי מציעים". רגב הוד וחברתו אלן | צילום: שרון רביבו

-ליאור נרקיס ודודו אהרון עשו קצת לטיני.
"בקיץ הקודם היינו בדאנסים של כל הבולגרים. את זה שמעתי לראשונה באולפם ורציתי לעשות משהו חדש שלי".

-לאן אתה שואף כיום מבחינת רמת ההצלחה?

"תמיד טוב לי לחדש, אשאף להביא דברים ממני והקהל בסוף יחליט".

-אולי הוא יחליט שהוא לא רוצה אותך.
"אני מרגיש טוב במקום שאני נמצא בו. תמיד צריך לשאוף לעשות שירים ומוזיקה טובה. אני מרוצה מאוד מהמקום שלי. יש לי מעריצים שתמיד אומרים לי שהם אוהבים ובשבילם ובשבילי אני תמיד בשורה הראשונה".

-מה עם ייעוצי האהבה? הקופידון מת?
"סיימתי עם זה. אני מתמקד באישי שלי".

"יש מצב שאלן התאימה לקליפ. אולי נשתמש בה בקליפ אחר"

-מתי החתונה?
"בעזרת השם, בקרוב תצא הודעה מפורטת. החברה שלי אלן לא מפורסמת, היא מעצבת אופנה ולפעמים היא עושה לי סטיילינג. שמרתי אותה תמיד בחדרי חדרים. אנחנו יחד שלוש שנים ועכשיו מגיעים לקטע הרציני. היתה הצעת נישואים בכותל המערבי. אני בן 32 והיא בת 24. הסתכלתי על בשלות ולא על ממוצעים של מתי מציעים. אני הולך על אהבה. בוא נראה אם זה גיל טוב מבחינת מבחן התוצאה, הכל בזוגיות זה מבחן התוצאה".

-וילדים?
"הרצון להיות יחד, בא ממקום כזה שרוצים ילדים".

-מה אלן אמרה על הקליפ?
"היא נלחצה. היא חשבה שאהיה שחקן ראשי בהצגה הזו. נתתי לבמאים לביים ולשחקניות לשחק ולרקדניות לרקוד ואני השפעתי על האוירה ולא יותר מה. היום אני מאמין שהיא אוהבת את השיר והקליפ, אבל היא לא מופיעה בו".

-מבחינת הנתונים היא היתה יכולה להופיע?
"יש מצב. אולי נשתמש בה בשיר אחר, רומנטי. זה קיץ, בריכות, אוירה, זה ציצים".

"אין לי בעיה לשתף את עם ישראל בחתונה שלי"

-תשתמש בחתונה כמנוף לקריירה, כמו קובי פרץ, ליאור נרקיס ומושיק עפיה?
"כל הזמן חשבתי להתחתן בשקט, באינטימי. עוד לא החלטתי מה המתכונת. יש יחסי ציבור וניהול אישי. נתהה על הדברים וכשדברים יהיו סגורים נדע".

-מה הלב אומר לך?
"אין לי בעיה לשתף את עם ישראל באירוע המרגש שלי, כך או כך יידעו מזה".

-מה יהיה שיר החתונה, "התינשאי לי", "בתלם אוהבים" או "נשבענו"?
"אני אצור עוד שיר באווירה של "התינשאי לי", "בתלם אוהבים" ו"נשבענו". לא קל להביא כאלה גדולים ומנצחים כמוהם".

-מילת סיכום.
"מעניין איך ייפתח לי הקיץ עם השיר. היום אני מופיע באשקלון במקום פתוח מול אלף איש ואתן ממנו טעימה  לקהל. יש שם המון חבר'ה צעירים, בליינים. זה נקרא 'ההצגה', אז אתן להם 'הצגה'".

>> חיים דדון בשיר "רומנטיקן" וראיון לקראת הפריצה