קובי פרץ, עטיפת סינגל, אני מוכן לך (צילום: גל אלי)
רק לצחוק איתך עד דמעות. קובי פרץ | צילום: גל אלי

קובי פרץ מוציא את השיר "אני מוכן לך", שכתב והלחין אבישי ספיר, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של שי ראובני. השיר נשמע כאילו נכתב במיוחד עבור צעידה לחופה בחתונות, ורוב הסיכויים שבשנה הקרובה תשמעו אותו הרבה באולמות וגני אירועים.

אלבומו החדש של פרץ צפוי לצאת בחודש ינואר הקרוב, וטרם נקבע לו שם. חמישה סינגלים יצאו ממנו במהלך השנה האחרונה - "ילדתי", "ישראל" עם אוף שימחעס, "בלילות", שגם זכה לקליפ, "האחת של חיי", ו"אולי", שזכה גם הוא לקליפ. "אני מוכן לך" הוא השישי מביניהם.

אני מוכן לך

חיים מאושרים עוד לנו מחכים / זה קל להיות איתך בלי דאגה / ימים כל כך יפים באמצע החיים / לוקח נשימה אל תוך הנשמה / וזה כבר כמה שנים שאת טובה / ומשכיחה בי כל כאב כל כך יפה

פזמון: אני מוכן לך רק לצעוד איתך / רק להיות איתך עד הסוף / אני מוכן לך רק לבכות איתך / רק לצחוק איתך עד דמעות

הולכים ומדברים במסע של החיים / כבר לא צריך דבר כשאת איתי / בסוף כל הימים נישאר כמו ילדים / והחיוך שלך תמיד איתי / וזה כבר כמה שנים שאת טובה / ומשכיחה בי כל כאב כל כך יפה

פזמון: אני מוכן לך רק לצעוד איתך / רק להיות איתך עד הסוף / אני מוכן לך רק לבכות איתך / רק לצחוק איתך עד דמעות

וגם בזמנים קשים כשכלום כבר לא נשאר / רק את תמיד הראית לי שלא מאוחר

פזמון: אני מוכן לך רק לצעוד איתך...

במקביל משיק פרץ אתר חדש המדמה  את סלון ביתו ומאפשר לסייר בו, כשכל לחיצה על אובייקט במסך מפנה את המבקר לאזור אחר באתר, הכולל ביוגרפיה, דיסקוגרפיה, עמדת DJ באמצעותה ניתן להאזין לכל שיריו, קליפים, לוח הופעות ואירועים וחדשות ועדכונים חמים. בהמשך יוכלו מעריציו הצעירים להנות ממגוון משחקים באתר המתבססים על חייו ושיריו של קובי פרץ.

>> עומר אדם בשיר חדש: "לא תדעי דמעה"