★ נראה שלשדרן הרדיו אסי הג׳וקר יש הרבה מה לומר על ספיר סבן והשיר החדש שלה. במהלך השבוע השמיע הג׳וקר את הסינגל של סבן, "כל המדינה", ולאחר מכן העביר עליו ביקורת. הוא טען שהפזמון הועתק מהשיר "למה לי פוליטיקה עכשיו" של להקת משינה. "אני מצפה מזמרת שהצליחה בגלל שירים כמו 'בבאים' הטורקי, לא לנסות למצוא חן בעיני מבקרי המוזיקה הצפונבונים, ושתשיר שירים מקוריים ולא מועתקים".

אסי, נשמע שאתה כועס על ספיר.

"לא כועס על ספיר, אלא מאוכזב ממי שמנהל את העניינים שם למעלה. ציפיתי שיקחו את הילדה המוכשרת הזו ויבחרו עבורה חומרים שמתאימים לצבע הקול ולסלסולים המיוחדים שלה. במקום טורקיה קיבלנו משינה. מספיר אני מצפה להביא משהו חדש ומרענן. יצאת מתכנית ריאליטי? תוכיחי שיש משהו חדש באוויר".

מעופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של ספיר סבן, נמסר: "אתה מוזמן לפנות למלחין ולמעבד של השיר, אסף צרויה".

מאסף צרויה לא נמסרה תגובה.

★ אחרי עידן זהבה בן, חגית מלול הפכה להימור הגדול של אלי בנאי. למרות שנחשבה להבטחה בז'אנר הים תיכוני, בניית הקריירה הייתה קשה עבורה ומלול בחרה לקחת הפסקה. בזמן הזה הקימה משפחה. בנה איתמר, שבעקבות לידתו הפך לצמח. למרות מצבו, מלול החליטה לגדל אותו בבית. בראיון שהעניקה למיקי חיימוביץ' לפני כשנה, היא שרה לבנה את "עד שתחזור" של עדן בן זקן. הביצוע ריגש צופים רבים, וביניהם גם את כותב השיר גל שריג.

גל יצר איתה קשר ויחד הם כתבו מילים חדשות ללחן. במהלך ההקלטות חיידק חגית החליטה לחזור לבמה. חגית כתבה עם שריג את "קורא לי אמא", אותו היא מקדישה לאיתמר. חגית סיפרה על החזרה למוזיקה: "במשך השנים ויתרתי על הקריירה לטובת גידול המשפחה. היום אני מוצאת במוזיקה תרופה לחיי".

★ ליאור נרקיס ואייל גולן בחרו לנצל את חגיגות השנה החדשה בשביל לדפוק קופה. השניים הרימו הופעה משותפת במלון אינטרקונטיננטל בבוקרשט שברומניה.

אייל גולן, ליאור נרקיס (צילום: יחסי ציבור,  יחסי ציבור )
אייל גולן, ליאור נרקיס | צילום: יחסי ציבור, יחסי ציבור

★ במקביל לכיכובה במחזמר הישראלי החדש "סוליקא", נסרין קדרי עובדת בימים אלה על המופע בהאנגר בתל אביב, בו תארח את דודו טסה והכוויתים.