עדן גבריאל (צילום: מיגל מור)
קול מן השמיים. עדן גבריאל | צילום: מיגל מור

עדן גבריאל בן ה-13 הוא תלמיד כיתה ז' בבית הספר "עתידים" באור עקיבא. אבל בזמן שחבריו לכיתה מכינים שעורי בית גבריאל, שלא מזמן חגג בר-מצווה, מוציא סינגל רשמי ראשון מתוך אלבום הבכורה שלו.

מדובר בשיר "כל הכוכבים" שכתבו שי אלמגור ונתי דבח עם לחן של דוד נעים והפקה מוזיקלית של ציקי זנתי. השיר מיועד לחופות וחתונות, וכמובן שלא מעיד על רצון של גבריאל הצעיר לשאת מישהי לאישה.

עדן גבריאל גדל בבית מוזיקלי. אביו נגן קלרינט המנגן בלהקה ארמנית שמופיעה בארץ ובעולם. את אהבתו ואת הכישרון והיכולת הווקאלית בהם ניחן גילו הוריו כשעדן היה בן 9 והחל לשיר באירועי המשפחה. לפני שנה העלה אחיו סרטון שלו לרשת ומאז זכה גם לאהבת הקהל.

גבריאל הוציא לרשת שירים כמו "אבאל'ה", "מחכה לך", ו"כוכב מהרקיע", ואפילו קאבר ל"רוחות רעות" של מאור אדרי. לאחרונה החל "דיבור" במוזיקה הים תיכונית סביב שמו של עדן גבריאל וזמרים מוכרים החלו להעלות אותו לבמה ולארח אותו בהופעותיהם.

"כל הכוכבים"

"בכל רגע לצידך הלב משלים עוד פעימה , כל נשימה אחת ממך, עולה חיוך של אהבה / מאז שנכנסת אל תוך חיי, אני מרגיש קיים, אין מאושר ממני בעולם

פזמון: כל הכוכבים שבשמים, כבר מכירים את שמך, בכל יום נושא תפילה, שתכניסיני בחופתך, והיום מביט בך וממלא אחר מצווה, האם תהיי לי, תהיי לי לאישה

רק אותך בחרתי מכולם לאישה, כי את האחת שליבי כבשה, אותך מול כולם אשבע לקדש, לצידך לחיות מבקש

פזמון: כל הכוכבים שבשמים...".

>> שלומי שבת - "מאריפוסה", דודו אהרון - "הנה היא נכנסת", נסרין קדרי ומאור אשואל - "כמעט לאהוב"