דודו אהרון חזר לנוקיה כמעט שבעה חודשים אחרי הופעתו הראשונה בהיכל. אז הוא נישא על גלי ההערצה האדירים ששטפו אותו עם האלבום "מילים פשוטות" על שלל להיטיו והיבחרו לזמר השנה של ערוץ 24 ורשת ג'. הפעם הוא נישא על גלי הערצה מעט אחרים, שבועות ספורים אחרי השקת תוכנית הדוקו-ריאליטי "חי בלה לה לנד".

מארח את החברים מ"לה לה לנד"

בהתאם לכך אירח אהרון על הבמה כמה מכוכבי התוכנית, שמשתתפים איתו בסדרה - זהבה בן, ששרה איתו שני דואטים בעבר וגם עכשיו נשארה לבצע איתו את אחד מהם, ג'ולייטה, הזמרת המתחדשת בשמלת כתומה בוהקת ואלון דה לוקו, החבר החדש של אהרון, שהתחרע איתו בסלסולים ספונטניים.

"למה לא באת עם בגד ים?", אהרון מתלוצץ עם ג'ולייטה, שעונה לו: "אתה מספר אחד". "אתה נשמה ענקית", מחמיאה לו זהבה בן. "חשבתי שאתה ילד קקה אבל גילי שאתה גבר, כשאשתי היתה בהריון היית שם בשבילי", אומר לו דה לוקו. בקטע שבו כולם מנסים להיות הכי נחמדים שהם יכולים אחד לשני. יחד איתם ביצע אהרון את שיר הנושא של הסדרה "חי בלה לה לנד" ו-7000 מעריציו שמילאו את היכל נוקיה מפה לפה הגיבו בהתלהבות אדירה.

דודו אהרון 2011 הוא זמר ויוצר טוב יותר מזה של 2010

אבל נחזור להתחלה: דודו אהרון נכנס לבמה הענקית של היכל נוקיה אחרי תרועה מרשימה יחד עם ריקוד פתיחה. דלת ענק שעליה הוטבעה צלליתו נפתחה לשניים וממנה הגיח הכוכב לבמה עם השיר החדש יחסית "אשתי". הקהל - מכל הגילאים, מכל השכבות, מילדים ועד מבוגרים - הרים את התקרה בשאגות. אהרון, מצדו, יודע איך לדבר אליהם ללב ואומר פעם ועוד פעם "בזכותכם אני פה".

זה היה מופע שבו אהרון הרגיש משוחרר יותר, ספונטני, קולח. הוא השתפר בהכל - בשואו שהוא נותן, ביכולות השירה, בלהיטים שהוא כותב. דודו אהרון 2011 הוא זמר ויוצר טוב יותר מזה של 2010. הוא גם אמיתי יותר. או לפחות הגימיקים שלו פחות גרנדיוזיים ויותר פשוטים, מחוברים לעם. כמו אנריקה איגלסיאס שהופיע בנוקיה רק לא מזמן (וכמו עומר אדם בקיסריה), אהרון שר את "הכל זה מלמעלה" לבחורה יפהפיה שיושבת מולו.

מתחבר למשינה ושלמה ארצי

והגימיקים החביבים נמשכים -  ב"לא יפרידו בינינו" עולות לקהל צמד רקדניות מחופשות לשוטרות בלבוש מינימלי ואהרון אומר להן: "הייתי רוצה לפגוש אתכן באחת בלילה בבדיקת אלכוהול". עוד לפני כן בסיום השיר "כסף ואלכוהול" הוא שר לקהל "כבר מיציתי הכל", וירד להחליף בגדים. אהרון לא שוכח לברך את רגב הוד שיושב בקהל על אלבומו החדש ומאחל לא שיעלה על הבמות הכי גדולות. לנאור אורמיה, שיושב בקהל גם הוא מחמיא ב"אני חושב שאתה הזמר הכי יפה".

ויש גם הפתעות מוזיקליות קטנות: אהרון שר במזרחית את קטע הסיום מ"רכבת לילה" של משינה במזרחית ("גילה גילה בוצ'ה בודי") ובהמשך פותח את השיר "מילים פשוטות" עם המנגינה של "אחרי הכל את שיר" של שלמה ארצי כשהוא מלביש את הטקסט שלו על הלחן של ארצי, ושר את הכל לרקדנית יפהפיה שיושבת לצדו.

בחלק האחרון של המופע, אחרי להיטים גדולים כמו "לא דומה" ו"ביוטיפול" העלה אהרון לבמה את אמו הנרגשת, שר לה את השיר שלו שהיא הכי אוהבת, "נוצה ברוח" והמשיך לשיר שכתב עבורה - "אמא יקרה". הסיום כבר היה שייך לקהל המשתולל וללהיט הענק "תגידו לה". דודו אהרון שוב שיחק אותה בהיכל נוקיה._OBJ

>> קובי פרץ ומילות השיר שיקדיש לבנו באלבום החדש