שרית חדד הולכת בעקבות ביונסה, והוציאה הערב בהפתעה את אלבומה החדש, ה-22 במספר, הנושא את שמה, "שרית חדד". האלבום יצא במלואו, עם שישה עשר שירים חדשים שיצרו הנרי, דיקלה, יהודה פוליקר, פאר טסי, יוסי גיספן, טל שגב, אופיר כהן, סהר חגי ויוצרים נוספים.

האלבום הושק באירוע מפואר בנמל תל אביב, אליו הגיעו בכירי תעשיית המוזיקה והז'אנר הים תיכוני - אמנים, מפיקים, מנהלים, אנשי תקשורת וברנז'ת המוזיקה הישראלית. באירוע ביצעה שרית חדד חמישה שירים מהאלבום - "חצאים", "מימי", "לילה לילה", "חיכיתי לו", "אינתא דאמיין" ואת הלהיט "מירוץ החיים".

"רק עכשיו, באלבום ה-22 שלי, אני מעזה לקרוא לו על שמי", אמרה חדד לקהל. "שמתי בצד אלבום אחר שהיה מתוכנן, שהיה אמור להיות חלקו השני של האלבום הקודם ''ימים של שמחה', והתחלתי בחיפוש אחרי שירים שמתאימים לתקופה הנוכחית בה אני נמצאת. אחרי שמצאתי אותם ובחרתי אותם באופן מדוקדק, נכנסתי לאולפן להקליט, והקפדתי מאוד על העיבודים. אני מעורבת באלבום הזה בכל תו וצליל, וזה היה מאוד חשוב לי.

שרית חדד, עטיפת אלבום (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
"רק באלבום ה-22 אני מרשה לעמי לקרוא לו בשם שלי". שרית חדד | צילום: גיא כושי ויריב פיין

"כשסיימתי להקליט את האלבום החדש הרגשתי שהוא מאה אחוז אני ולכן הוא נושא את שמי. הרצון להוציא אלבום שלם בהפתעה הגיע מהצורך התמידי שלי לחדש וגם ההשראה מאמנים בינלאומיים שעשו את זה. אם זה טוב לביונסה - אז זה טוב גם לי".

"ביום הולדת 36 נזכרתי בעצמי כילדה, שרה בת העשר"

בין השירים סיפרה חדד: לפני כמה חודשים הייתי בת 36, נזכרתי בעצמי, הילדה הקטנה שרה בת העשר, שהולכת לחנות של כלי זמר ומנגנת בכלי נגינה, אז קניתי לי מערכת תופים, הזמנתי חברים ועשינו חפלה בבית. אני חושבת שמאז תאונת הדרכים שעברתי לפני שלוש שנים עם אבי גואטה, קיבלתי את החיים במתנה, אני מרגישה שנולדתי מחדש".

האלבום החדש של חדד משלב לתוך המוזיקה הים תיכונית והמזרחית אלמנטים רוק, פופ, דאנס השפעות משנות השבעים מכמה ז'אנרים ומוזיקה ערבית הוא כולל שירי אהבה, געגוע וחפלה, שירי חופה, חתונה ואמונה.

האזינו לכל שירי האלבום "שרית חדד":

האור בנשמתי


חיכיתי לו


לנשום אותך


תפרנים


מברוק


הבטחת לי עולם


לילה לילה


חצאים


ליבי עוד אוהב


מימי


ברגע אחד


אינתה דאיימן


בשבילי


כינורות ינגנו


לעוף


בת של מלך