הלהיט הבינלאומי "Habibi I Love You" של פיטבול ואחמד שוואקי זכה לאחרונה לשתי גרסאות מקומיות ששתיהן נקראות "חביבי". הזמר רן לוי והראפר רון סקאיי הקדימו, והיו הראשונים להוציא את הגרסה שלהם, לפני כמעט חודשיים. הגרסה הפכה ללהיט רדיו ומועדונים ומאז שיצאה מצליחה במקומות רבים.

במקביל אליהם, ובאותו האולפן, הקליט את השיר קובי פרץ, שהחליט לבסוף לוותר עליו. על המציאה קפצו הזמר עדיאל והכוכבנית אביבית בר-זוהר, שהקליטו גרסה משלהם, עם מילים שבר-זהר כתבה יחד עם גלעד מסאמי. הקליפ של אביבית בר-זוהר החושפנית ועדיאל גרף תוך זמן קצר מעל ל-57 אלף צפיות ויחד עם הגרסה הראשונה של רן לוי הביא את השיר "חביבי" לרמת להיט ארצי.

כעת גם רן לוי מוציא את הקליפ שלו, שמתאר את תהליך היצירה, מכתיבת המילים, דרך אולפן ההקלטות, הפגישות עם היחצנית ועד לאולפן הרדיו והבמה. וכדי להבין עד כמה התעשייה הזו קטנה - את שני הקליפים של "חביבי" ביים אותו הבמאי - עוזי ג'ורג'.

-מורן יונה, מנהלת יחסי הציבור של רן לוי, אתם הייתם ראשונים?
״אנחנו עושים מוזיקה. הסינגל הראשון של רן לוי נבחר כקאבר 'כחול לבן' ללהיט בינלאומי שרן מאוד התחבר אליו ובחר לארח בו את סקאיי, ראפר מצליח. הסינגל הבא שיצא כבר בימים הקרובים נקרא 'ילדונת', סינגל שהוא הצהרה ברורה שרן לוי זה שם חדש, מקורי ומרענן שמביא רוח חדשה לז'אנר. הסינגל הזה כמו גם הסינגל הבא הינם חלק מאוסף של חומרים מקוריים שיתווספו לאלבום בכורה כבר השנה. רן מבסס עצמו כמבצע מוזיקה שמחה ומקפיצה, שכל אחד יוכל להתחבר אליה".

-גלעד מסאמי, המנהל האמנותי של הזמר עדיאל, תגובתך?
"נאחל להם המון בהצלחה עם השיר, יחד עם מסע הפרסום של השדרן אליקו. בקרוב דואט חדש של עדיאל ואביבית בר-זוהר".

איזה "חביבי" יותר מגניב? נשאיר לכם להחליט.

אין תמונה
תמונה מקרית מתוך הקליפ "חביבי" של רן לוי ורון סקאיי - כפילה של רותם סלע שנקלעה לפריים