מירי רביבו (צילום: תום מרשק)
"אני מקבלת תגובות שאני מהממת, יפה, מדהימה, אבל אני לא מלכת יופי". מירי רביבו | צילום: תום מרשק

הזמרת מירי רביבו ממשיכה לפלס דרכה בעולם המוזיקה הים תיכונית. כעת היא עולה מדרגה ומוציאה את השיר "רוצה אותך", אותו הלחינה למילים של ארלט ספדיה. זהו סינגל רביעי לרביבו אחרי "כל יום מסיבה" שיצא לפני חודשיים, "רק אתה" ו"שוקולד קפה".
 
-רביבו, איך הלחנת?
"ארלט ספדיה כתבה לי מילים, העבירה לי את הטקסט ואמרתי שאלחין אותו. ידעתי שאני רוצה לעשות יצירות שלי. התאמתי לחן לפי התחושה שלי. המצאתי את הלחן בראש, בלי כלי נגינה מסוים. תוך כדי שקראתי את הטקסט עלתה לי מנגינה, שרתי את השיר תוך כדי הקלטה והלכתי עם זה לאולפן. יש לי רקע מוזיקלי. כילדה ניגנתי בחליל, כינור וקלרינט. אמרתי שבאלבום שלי גם אצור. כתבתי כבר שירים והלחנתי לאלבום".

-מה הכיוון המוזיקלי אליו את רוצה ללכת?
"אני מתחברת יותר לשירים הקצביים, אבל גם שירים שקטים צריך, גם אליהם אני מתחברת. אני אוהבת את הכל, גם שירי נשמה, גם פופ, אין לי בעיה לגוון, אני מוציאה הכל. אם יתחשק לי שיר נשמה כמו שהוצאתי עכשיו אני אוציא. השיר הבא יהיה שיר קצבי, עם רביב רם בן מנחם".

-יש תוכנית? יש מטרה?
"המטרה שלי היא להתפתח בעולם של המוזיקה ולא רק להוציא שירים. אני רוצה הופעות ולהגיע למקומות גדולים זו השאיפה בעצם. יש לי חלום שקשור למוזיקה. אני באה מבית מאוד מאוד דתי. אבא שלי חזן ופייטן בבית כנסת וסבא שלי היה רב. יש לי שאיפה בעתיד הרחוק לשיר רק לנשים, כמו בעולם החרדי. כרגע אני לא רואה את זה באופק. אני מאמינה שעם השנים אולי אחזור בתשובה. הייתי רוצה לשמח גם את עולם הדת, כמו יניב בן משיח. אני אוכל לשיר רק לנשים".

מירי רביבו (צילום: תום מרשק)
"אני משתדלת להיות פחות חשופה, לא חושבת שאני מתלבשת חשוף ושומרת על גבול הטעם הטוב" | צילום: תום מרשק

-איך את מופיעה על הבמה?
"יש לי סטייליסט בשם גילי אלגבלי שמלביש אותי בשמלות קצרות, או מכנס ארוך, הוא מגוון. זה יכול להיות מיני ומחוך וחצאית או מכנס גבוה. לא רק חושפני או רק אלגנטי. אני משתדלת להיות פחות חשופה, לא חושבת שאני מתלבשת חשוף. אני שומרת על גבול הטעם הטוב ומשתדלת לא ללכת עם מחשופים".

-מה המחמאה הכי גדולה שנתנו לך על איך שאת נראית?
"קיבלתי הרבה מחמאות. אני מקבלת תגובות בפייסבוקים שאני מהממת, יפה, מדהימה, אבל לא משהו כזה וואו, אתה יודע, רגיל. היופי זה בעיני המתבונן. אני לא מלכת יופי אני פשוט אני, לא יכולה להביע דעה על עצמי. ככה אני מרגישה אני לא מצטנעת".

-חשבת ללכת לכיוון של משחק או דוגמנות?
"לא. אני רק רוצה להיות זמרת. קיבלתי המון הצעות לשחק ולדגמן, אבל כרגע זה לא משהו שהוא רלוונטי כי אני רוצה להצליח בתחום המוזיקה. בעתיד אין לדעת מה יהיה, כרגע זה מוזיקה".

-מי המודל שלך כזמרת?
"אני אוהבת לשמוע הרבה זמרים אבל אין לי מישהו מסוים כמודל. אני אוהבת כל מיני סגנונות. אני לא באה לחקות אף זמר. אני זה אני".

-מי משקיע את הכסף?
"בהתחלה היה לי את משה גואטה שהשקיע בי. כרגע מי שמנהל אותי זה מעיין בן-סימון מ'זיו תקשורת', אבל אני מחפשת מפיק שישקיע כסף. בינתיים אני משקיעה בעצמי מהכסף של הופעות ומקליטה. אני כרגע במשא ומתן עם משקיעים לגבי המשך הקריירה שלי - כל מי אמרגנים שאני צריכה להחליט מביניהם לאן אני הולכת".

"אולי אשיר עם אבא על האובדן המשפחתי"

-איבדת שני אחים בנסיבות טראגיות. חשבת לשיר על זה?
"אני עומדת לעשות דואט עם אבא שלי, אברהם רביבו, שהוא פייטן, זה משהו שנמצא בתכנון. בדואט הזה אולי נשיר על האובדן המשפחתי, עוד לא החלטתי מה יהיה הנושא של השיר. כרגע אני מפרידה בין החיים האישיים לשירים. אולי בעתיד אכתוב על זה".

-את בת 30, ואת לבד.
כרגע כן אני לבד. אני נותנת את כל כולי לקריירה. היו לי בני זוג, אבל זה לא הסתדר. כרגע לא חסר לי גבר בחיים. אם זה היה חסר זה היה קיים. כרגע אני רוצה להשקיע את עצמי רק במוזיקה. יש לי את המשפחה שלי שממש קרובה לידי. אני שוכרת בית ממש ליד אמא".

-בעל ושלושה ילדים בוילה על הים או הופעה בקיסריה?
"הופעה בקיסריה. הבעל והילדים יבואו אחר כך יחד עם הוילה על הים".