אין תמונה
מאור אדרי על עטיפת אלבומו "הגבר שכבש"

הזמר מאור אדרי מוציא את אלבום הבכורה שלו "הגבר שכבש", אחרי קריירה שהחלה לפני כשלוש שנים עם שירים שהקליט, הגיעו לרשת והפכו ללהיטים גדולים כמו "לב קבור" ו-"רוחות רעות".

באלבום עבד אדרי עם מגוון של יוצרים מהז'אנר הים תיכוני, ביניהם התמלילנים עינת הולנדר, מאיר משעלי וראובן כרמל והמלחינים, המעבדים והמפיקים המוזיקליים רביב רם בן מנחם, אלי קשת, אלי אדרי, שלומי יפרח, מאיר משעלי וכפיר סימנטוב. מאור אדרי עצמו כתב והלחין את השיר "חדי בדידותי".

האלבום כולל את כל עשרת הסינגלים שהוציא מאור אדרי עד כה: "כאן בלעדייך", "ילדה גדולה", "לא פשוט", "את עוד אוהבת", "את שלי", "היא עוד תשוב", "הגבר שכבש" , "עוצר נשימה" וכמובן "לב קבור" ו-"רוחות רעות".

האלבום כולל ארבעה שירים חדשים, ששלושה מהם מובאים כאן בהשמעת בכורה: "תחזרי", "חדרי בדידותי" ו"כמה כוח" ואליהם מצורפת רצועת הבונוס של האלבום "מחרוזת חפלה".

חדרי בדידותי

מילים ולחן: מאור אדרי, עיבוד: אלי אדרי
"האורות מסמנים על בואך בלילות, מול קולות מול צילך אתרגש לראותך, תשמעי את קולי ותחפשי אותי, אני אוהב בחדרי בדידותי לבדי

נשבר כשאת איננה אני נשאר, מתמודד מול עצמי נלחם, לבדי אני הולך ושר כאילו העולם נגמר, לבד לבד לבד אני נישאר

החיים ממשיכים בדרכם ואני, לבדי שוב נלחם מול כולם מול כל העולם, תחפשי אבל לא תמצאי כל סיבה, אז חזרי תרפי את ליבי אתן חזרה".

 

תחזרי

מילים ולחן: מאיר משעלי, עיבוד: שלומי יפרח
"חשבתי שתמיד תהיי כאן ושלא תתרחקי, חשבתי שתמיד תהיי כאן  לצידי בשבילי, איך הימים עברו ואת ממני קצת התרחקת, איך המזל שלי נוסע כשאת עוזבת הכול נגמר

תחזרי שום דבר לא נשאר כאן בליבי, כל האושר שסובב אותי נעלם כשאת לא כאן בשבילי, תחזרי שום דבר לא נשאר עוד בליבי, את האושר שסובב אותי נעלם שאת לא לצידי

איך הטעם בשפתייך כמו חרוט בתוך ליבי, והתמימות שפנייך את כל האושר בנשמתי, איך הימים עברו ואת מימני קצת התרחקת, איך המזל שלי נוסע כשאת עוזבת הכול נגמר".


כמה כוח

מילים ולחן: מאיר משעלי, עיבוד: אלי אדרי

"כמה כוח יש לך בעיניים, איך את מושכת אותי חזק, אני מכור מכור אלייך, רוצה להיות איתך בכל מצב, והקצב בך נוגע עושה לי טוב בנשמה, איתך יודע זה משגע, ואין לי דרך חזרה

אם הזמן עובר ואת לא כאן תביני, בלעדייך אין לי שום עניין תאמיני, רק איתך הלב רוצה לעוף למעלה, איך נפלתי מאוהב רק בך הלילה

תגלי לי מה הקסם, מה עושה אותך כל כך שונה, את מיוחדת ואין אחרת את עולם מלא באהבה, והלב שלי הוא לא רגוע, אם ממני קצת רחוקה הולך אלייך, רק אחרייך כי את הדרך הנכונה".

 

מחרוזת חפלה

עיבוד: עמית בלייז

>>  כרטיסים זוגיים לדודו אהרון בקיסריה