לזמר איתי הררי יש רזומה של ארבעה שירים מוקדמים ועוד תשעה סינגלים מתוך אלבום הבכורה שצפוי לצאת בעוד חודשיים. היום יוצא הסינגל התשיעי - השיר "וזה כואב" (מילים ולחן: טל שגב, עיבוד והפקה מוזיקלית: דן סמרא), שמצטרף ל"רק רציתי לאהוב", "ילדת רחוב", "אני לא אני", "ילדה בובה", "מה קורה פה", "אשתי", הלהיט הגדול "בת מלך" ושירים נוספים.

הררי, בן 26 מגני תקווה, עשה את הפריצה שלו לפני שנתיים עם הסינגל "בת מלך", שהפך אותו לאחד התגליות המבטיחות במוזיקה הים תיכונית. בחודשים האחרונים נפרד הררי ממנהליו ויצא לדרך עצמאית, ובמקביל ממשיך להופיע.

"האלבום שלי כבר מוכן, אבל אני מחכה", אומר הררי. "אני מוציא את הסינגל הזה ומקווה שיעבוד. בעזרת השם אני מאמין שתוך חודשיים האלבום יהיה בחוץ. חשוב לי להודות לדן סמרא שעיבד את השיר ולעמוס כהן הקליט את כל הנגנים".

אין תמונה
" זמר זה פעם למעלה פעם למטה". איתי הררי

-זה שיר על כאב מאהבה.
"כן, שיר של אהבה שהיא כואבת, אבל אני דווקא מתחתן בעוד שבעה חודשים, עם חברה שלי מעיין שהיא במקור מיהוד, אנחנו יחד מאז גיל 17".

-איך הצעת נישואין?
"נסענו בשבועות כל החברים למלון באילת. הצעתי לה את זה באילת, ככה יפה. לא כרעתי ברך וכאלה, אבל עשיתי את זה רומנטי. והיא מיד הסכימה".

-מה היא חושבת על הקריירה שלך?
"היא מפרגנת תמיד. זה לא חדש לה. אנחנו המון זמן ביחד. היא מאזינה לשירים, מייעצת לי לגבי סקיצות, מה לקחת מה יפה".

-החלפת מנהלים?
"בערך. היו לי מנהלים, נפרדתי מהם, ומאז הלכתי בדרך עצמית. אני מנהל את עצמי. אני מופיע המון באירועים, חתונות ומועדונים, 3-4 פעמים בשבוע בממוצע, אני מפיק הקלטות שירים לבד, משקיע בעצמי. אני מתפרנס מזה, לא עובד ביום יום".

איתי הררי פרומו (צילום: עופר חן)
" אני מופיע המון באירועים, חתונות ומועדונים, 3-4 פעמים בשבוע בממוצע". איתי הררי | צילום: עופר חן

-אתה רוצה להיות כוכב?
"בעיני המפתח הוא תמיד להוציא שירים טובים, זה מה שמניע את הקריירה שלי. לא לנסות להיות כוכב בריאליטי, משהו שנעלם, אלא לבנות את זה טוב טוב".

"הציעו לי 'דה ווייס' ו'אקס פאקטור' לא רציתי"

-הציעו לך ריאליטי?
"הציעו לי 'דה ווייס' ולא הלכתי, זה לא בשבילי. גם 'אקס פאקטור' התקשרו וזה לא בשבילי. אני חושב שזמר צריך לעשות עבודה בשביל עצמו. זמר זה פעם למעלה פעם למטה. ב'בת מלך' היתה לי פריצה, ואולי עכשיו תקשורתית אני פחות מפורסם, אבל ככה זה זמר, עליות וירידות".

-מה שלום אבא?
"הכל בסדר. אני מדבר איתו כל יום בטלפון, לפחות 15-20 פעם. הוא מתקשר כל שעה וחצי שעתיים. הוא אחלה אבא שדואג, אבא שהוא חבר. אולי זה שהוא מדבר איתי הרבה עוזר לו ועושה לו טוב בפנים".

-הוא יהיה בחתונה?
"אני מאמין שכן".

>> דודו אהרון וג'ולייטה בקליפ החדש "לילה מסובך"