אייל גולן מתכונן לצמד ההופעות באיצטדיון בלומפילד, יחד עם שרית חדד והזמר היווני ניקוס ורטיס, לכבודן אף הקליט עם חדד את הדואט החדש "עד הסוף". בראיון מיוחד לירון אילן בתוכנית "מנטה" ברדיו ירושלים הוא מספר מה צפוי על הבמה.

"ביום שלישי ורביעי צפויים לנו שני מופעים גדולים מאוד, מבחינתי זו ההופעה הכי גדולה שלי עד היום", אומר גולן. "זה כמובן בבלומפילד, אני עם שרית, שהיא לדעתי הזמרת הכי טובה שיש לנו בארץ, עם ניקוס ורטיס, שהוא זמר מצוין שמוערך מאוד ביוון. זה כיף גדול. ניקוס הביא לארץ הרבה להיטים, ושניים מהם אני לקחתי לו, את 'זה אני' ו'כשאת איתו', ואת שניהם נשיר יחד אני והוא. הולך להיות מופע גדול ומרגש.

עוד ב-mako מוזיקה:

"רק מי שיגיע לשם יבין את הגודל. זו הפקה מטורפת, והבמה, אני לא זוכר שהופיעו על במה כזו זמרים ישראלים. ההשקעה מאוד מאוד גדולה. שרית ואני עבדנו הרבה על בחירת השירים. על העיבודים החדשים של יעקב למאי. המון נגנים, מתוכם 16 שמגיעים מיוון עם ניקוס. אני מאוד מתרגש מזה.

אין תמונה
"רק מי שיגיע לשם יבין את הגודל. זו הפקה מטורפת". גולן, חדד וורטיס

"יש לנו מחר חזרות ובערב חזרה גנרלית, מתכוננים כמו שצריך. באמת עד הפרט האחרון. הכל מהכל. אני מקווה שהקהל ייצא משם מאושר ומבסוט. אני הולך לתת את כל כולי על הבמה. שרית, יודעים כבר שהיא מביאה את עצמה לכל במה במאה אחוז. לא יצא לי להופיע עם ניקוס, אבל נהנים ממנו ואני בטוח שייהנו ממנו גם הפעם. פגשתי אותו ואני יכול להגיד לבנות שגם מקרוב הוא נראה טוב".

בראיון נשאל גולן לגבי הילד שבדרך, והשיב: "זו שמחה גדולה. אני שמח מאוד, אני מתרגש מאוד. להביא ילד לעולם זה דבר נפלא ומופלא. כשיש לך שני ילדים כאלה נסיכים וכאלה אהובים, ואתה יודע מה זה עושה לנפש ולגוף הדבר הזה שנקרא ילדים, אז השמחה היא עוד יותר גדולה והציפיה גדולה. רק שיעבור הכל בשלום".

על תוכנית הרדיו שהוא מתחיל להגיש אמר גולן: "אני הולך לפרשן ולדבר על כדורגל וכדורסל וספורט בכלל. אני לא בקיא בכל הפוליטיקה של הספורט ובענייני הניהול. אני יכול להגיד מי לדעתי היה יותר טוב או פחות טוב במגרש, אם שיחקו טוב או לא שיחקו טוב. אני מבין כדורגל ומקווה שאצליח להעביר את מה שאני יודע, בצורה הטובה ביותר. גם כדורסל אני די מבין - אני קם בארבע לפנות בוקר לראות אן.בי.איי. אני אוהב ספורט ומקווה שאצליח להביא את הדעה שלי. אני אגיד מה שאני חושב, גם לטוב וגם לרע, כולל בענייני הפועל מרמורק. חלמתי לחזור לקבוצת נעוריי בתור הבעלים, אני אשמח אם נעלה ליגה, ואם לא אז לא קרה כלום, יש עוד עונה".