"בוא נשכח את הצרות" הוא סינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה של דוויקו, "יאסו קאזנז'ידיס". האלבום שמוקדש כולו לשירים של אחד מגדולי זמרי ויוצרי יוון, סטליוס קאזנז'ידיס. חלק מהשירים מושרים ביוונית וחלקם בעברית. את העיבודים והפקה המוזיקלית לאלבום עשה יוני פוליקר (אחיינו של יהודה פוליקר). יעקב גלעד ייעץ אמנותית.

דוויקו (דויד שאלתיאל) ינק מוסיקה יוונית משחר נעוריו בבית הוריו, ניצולי שואה מיוצאי סלוניקי. במהלך השנים התרכז באיסוף תקליטים והקלטות נדירות של מוזיקה יוונית לסוגיה, בעיקר הקלטות מתקופות שונות של מי שנחשב עד היום לגדול מבצעי המוסיקה היוונית המודרנית - סטליוס קאזנז'ידיס.

דוויקו למד לשיר ביוונית כששמע את אימו שרה ביוונית ובלאדינו מאז שהיה ילד. מדי פעם עלה על במות באירועים משפחתיים ובהמשך במועדונים לשוחרי המוזיקה היוונית ברחבי הארץ.

יהודה פוליקר הזמין אותו ל"הטברנה" של שמעון פרנס

לאחר שראה את דוויקו מבצע את שירי קזנז'ידיס באחת מאותן הופעות, הזמין אותו יהודה פוליקר לשיר איתו בתכנית הטלוויזיה "הטברנה" של שמעון פרנס. 

לאחר הערב ההוא ב"טברנה" נולד הרעיון להקליט אלבום שלם משירי קאזנז'ידיס. מקץ כמה ניסיונות וחיפושים חברו יחד המוזיקאי יוני פוליקר (אחיינו של יהודה) ודוויקו, וביחד עם יעקב גלעד יועץ אמנותי נבחרו השירים לאלבום.

כאמור, יוני פוליקר עיבד ניגן והפיק מוזיקלית את כל שירי האלבום, ואף נטל על עצמו את כתיבת הגרסאות בעברית לחלקם. באלבום משתתפים: יוני פוליקר - בוזוקי, גיטרות, בס קלידים ותכנותים, סניה קרויטר – כינור, גיל פלדמן - אקורדיון, רונן הלל – קלידים ותכנותים, לילי אייס – קולות ושירה ביוונית, ייעוץ אמנותי – יעקב גלעד.