עופר לוי (צילום: שרון רביבו)
חוגג בגדול. עופר לוי | צילום: שרון רביבו

עופר לוי הוא מסוג האמנים עליהם נכתב המשפט "עושה את זה בדרכו שלו". לוי הזמין אתמול מאות מחבריו וקרוביו לחגיגה גדולה, שנערכה בהפרדה בין גברים לנשים במתחם "שמש אדומה" בראשון לציון, וכללה סעודת ערב כשרה למהדרין.

עופר לוי ציין אתמול בערב אחד ארבעה אירועים. האירוע היה מעין חתונה עם אשתו אושרית, שהתקיימה ללא טקס חופה (כיוון שהשניים כבר נישאו). לוי היה כמנהגו לבוש כולו בלבן ואשתו בשמלת כלה שעיצב עובד כהן. השניים הגיעו למקום בלימוזינה מפוארת ונראו נוצצים מתמיד. לוי האישה היא היתה היחידה שחצתה את ההפרדה בין נשים לגברים כדי לברך את אורחיה, ובעלה הקפיד שכולם ישמרו על הטהרה.

האירוע השני הוא מסיבת בריתה לביתם של עופר ואושית לוי, אמילי. האירוע השלישי היה השקת השיר החדש "חיכינו לך", עם לחן המבוסס על יצירה של המלחין פרדריק שופן ומילותיו של האמן ניר הוד - שיר שצפוי לצאת רשמית היום או מחר.

האירוע הרביעי, שעטף את הכל, היתה הופעה של לוי עם 20 נגנים, במהלכה אירח על הבמה זמרים כמו חיים משה, עידן יניב, איציק שמלי, פיני חדד וחיים איפרגן יוצא "אייל גולן קורא לך" ומשה דוויק. היו ימים שבהם זמרים צעירים לא היו זוכים להתקרב בכלל לזמר כמו עופר לוי, שהיה שומר דיסטאנס.

אושרית לוי בשמלת כלה (צילום: שרון רביבו)
בחורף הזה תלבשי לבן. אושרית לוי בשמלת כלה | צילום: שרון רביבו

עופר לוי השקה, חיים משה (צילום: שרון רביבו)
מארח על הבמה. עופר לוי וחיים משה | צילום: שרון רביבו
עופר לוי השקה, עידן יניב (צילום: שרון רביבו)
מי אם לא עידן יניב. עם עופר לוי | צילום: שרון רביבו
עופר לוי השקה, איציק שמלי (צילום: שרון רביבו)
וואי וואי לי, איציק שמלי | צילום: שרון רביבו
עופר לוי השקה, חיים איפרגן (צילום: שרון רביבו)
חיים איפרגן, עופר לוי קורא לך | צילום: שרון רביבו

>> מושיק עפיה חוזר עם לחן יווני: "כמו סוד"

>> ליאור פרחי שר "נגנו לי" ורוצה "לגאול את המזרחית מהבלדות