ליאור נרקיס מוציא את השיר החדש "רבנו שעות",שכתבו והלחינו גילי זכאי ואלי קשת, שגם עיבד והפיק מוזיקלית.

בשיר מדווח נרקיס על ריב קשה עם אישה, במהלכו ניסה לפגוע בה כדי שתצא מהבית ולא תחזור. בסוף הוא מצטער, מודה שפגע ואשם ומתחנן שתשוב אליו.

השיר הוא סינגל נוסף מתוך אלבומו הבא של ליאור נרקיס. קדמו לו השירים "עמליה", "אז יאללה", "מול כל העולם" עם משה פרץ, ו"תביני".

"רבנו שעות"

"ורבנו שעות, ירינו דמעות, ניסיתי לפגוע, לגרום לך לבכות, יצאת מהדלת, קיוויתי שלא תחזרי. ורבנו שעות, אהבנו פחות, אמרתי מילים, הלכתי רחוק, חשבנו לבד , חיכיתי שאת תוותרי.

פזמון: יצאת והבנתי, אולי קצת הגזמתי, רציתי לומר לך: יפה שלי, לא התכוונתי תחזרי, כל מה שאמרתי, תשכחי, תני לי סיבה לנסות / יפה שלי, לא התכוונתי  תחזרי, כל מה שאמרתי, תשכחי, תני לי סיבה לנסות

ורבנו שעות, יכולנו פחות, צדקתי בכוח, במקום להודות, הרסתי הכל, קיוויתי שלא תתקני / ומה אעשה עכשיו אם תלכי, מי אותי תחבק, מי תבכה במקומי, מי תוותר על עצמה רק בשבילי.

פזמון: אשמתי, פגעתי, אולי קצת נסחפתי, רציתי לומר לך: יפה שלי, לא התכוונתי תחזרי, כל מה שאמרתי ,תשכחי, תני לי סיבה לנסות / יפה שלי, לא התכוונתי  תחזרי, כל מה שאמרתי, תשכחי, תני לי סיבה לנסות".

*בקרוב ייצא ליאור נרקיס לסיבוב הופעות חורפי, שייפתח ב-30.11 במרכז הקונגרסים בחיפה. לאחר מכן יופיע ברידינג בתל אביב (23.12), זאפה הרצליה (26.1), זאפה ירושלים (3.2), פסטיבל הנשים באילת (6-8.2) והמשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע (13.2).