משה פרץ מוציא את השיר "תהיה מאושר", אותו כתב, הלחין ועיבד. לדבריו מדובר בשיר מקפיץ שנועד לגרום למאזין להרגיש ממש טוב עם עצמו. המילים בהתאם: "קום עכשיו ותיקח את כל מה שאספת בדרך, ותצא גדול!".

"השיר הזה בא לי בזמן", אומר פרץ. "זו העת להיות מאושר מהדברים הקטנים, אושר שאינו תלוי בדבר, אושר פנימי, אמיתי מקורי. אני מקווה שהשיר יעניק למאזיניו כמה רגעים צרופים של שמחה וכיף". האושר של פרץ, כך אומרים מקורבים לזמר, מקורו בין היתר בכך ששאשתו ירדן גוזלן נמצאת בהריון עם ילדם הראשון (או ילדתם הראשונה).

עוד ב-mako מוזיקה:

משה פרץ הזמין את המעריצים לשלוח אליו תמונות סלפי שלהם, בהן הם נראים מאושרים. מקבץ מן התמונות צורפו לתמונת סלפי שהוא עצמו צילם בהופעה ומופיעות על עטיפת הסינגל. "תהיה מאושר" הוא שיר הנושא מאלבומו השביעי של משה פרץ. יכלל בו גם השיר הקודם שהוציא: "אם זאת מלחמה".

"תהיה מאושר"

"לך תדע מה יהיה מחר, אתה תחיה ת'רגע, תהיה מאושר, תבין שכל יום שעובר לא חוזר. אז תזרום ותיקח בקלות את כל מה שהיה, תדע, שרק אתה יכול, לשנות את חייך לטוב, לא לסבול, תראה תמיד חצי מהכוס מלאה, ותאהב את אחיך כמו את עצמך

פזמון: תהיה מאושר כי כל מה שנשאר, זה לחיות את הרגע, כמו שבא לך, קום עכשיו ותיקח את כל מה שאספת בדרך ותצא גדול. מאושר כי כל מה שנשאר זה לחיות את הרגע, כמו שבא לך. קום עכשיו ותיקח את כל מה שאספת בדרך, ותצא גדול

לך תדע מה יהיה מחר, עם עבר שאספת עתיד שנסתר, שמור על כל מי שאהבת, אי פעם, עכשיו לך קדימה נצל את הזמן

כן, אתה תהיה  מאושר כי, כל מה שנשאר לחיות את הרגע, כמו שבא לך. קום עכשיו ותיקח את כל מה, שאספת בדרך ותצא גדול!".

אין תמונה
פרץ עם תמונת הסלפי שלו ותמונות סלפי של המעריצים