ג'וש פרומו אדום (צילום: דורון עדות)
חבל. ג'וש | צילום: דורון עדות

הזמר ג'וש מוציא את השיר "אנה בשמלה אדומה", סינגל חמישי מאלבום הבכורה שלו. ואם נדמה היה שהשיר הקודם "מתגעגע" הוא החלש ביותר שלו עד כה, כעת מגיע השיר החדש ומציב רף חדש.

לא ברור מה יותר חלש ב"אנה בשמלה אדומה" - הטקסט, הלחן, העיבוד או הביצוע הקולי. נדמה שהכל יחד. ג'וש מנסה ליצור כאן מעין דאנס מזרחי עם אלמנטים של פופ ו-RNB אבל התוצאה מאכזבת, לא סוחפת, וברגעים מסוימים אף מגוחכת.  מצערת עוד יותר הידיעה שהשותף של ג'וש לשיר הזה הוא הנרי המוכשר, שעד היום בעיקר פגע בול. חבל.

לשני השירים האלה קדמו קדמו "רק תדעי" (הקליפ), "לתת יותר מדי" ו"להישאר".

"אנה בשמלה אדומה"

"מתאפרת בשקרים, של עצמה, על חיים יחדיו באיטליה, פינטזה /  היא קונה בכיכר המדינה, מחנות לחנות, התלוננה, שוב נגמרה המסקרה, שלה / מה לא נתתי לה, כל שלי היה, שלה, האם כל הזמן, זה מה שרצתה?

למה למה, איך ידעתי כל הזמן, כמה כמה, כיס גדול, ראש קטן, למה למה, בשמלה האדומה, אנה נה נה נה נה נה, רק סובבתי את הראש, היא נעלמה

ריח הבושם היקר, שלה, לא נשאר, הוא נעלם, איתה.. את כל מה שהיה לי היא לקחה, היא שברה לי את הלב וברחה, ואת השמלה האדומה, שכחה, מה לא נתתי לה, כל שלי היה, שלה, האם כל הזמן, זה מה שרצתה?

למה למה, איך ידעתי כל הזמן, כמה כמה, כיס גדול, ראש קטן, למה למה, בשמלה האדומה, אנה נה נה נה נה נה, רק סובבתי את הראש, היא נעלמה / אישה, אחת, ושמלה אדומה".