החיים מחייכים לרוסלנה ואייל גולן: היא נכנסה רשמית לעולם העסקים והשיקה את "לייק רוס", המרכז לטיפולים אסתטיים, והוא סיים את הליהוק ל"אייל גולן קורא לכם", שתעלה בעוד כחודש. זה לא הכל: לפני כארבע חודשים דיווחנו לכם שיש שמועות שנבנה מחזמר על אייל גולן. מסתבר שהמחזמר על אייל גולן קורם עור וגידים ויעלה ככל הנראה בשנה הבאה, ומי שיכתוב את המחזמר יהיה מאור זגורי. 

אייל יקירי, מגיע לך מזל טוב?
"תודה, זו התרגשות גדולה, מרגיש שזו סגירת מעגל בשבילי".

* רון שובל הוזמן השבוע להופיע לכבודו של ערן זהבי בטברנה בבית של חברים, לכבודו של זהבי שעוזב את מכבי תל אביב לטובת סין. מסתבר שהשניים בשלב מסויים פצחו בסדרת מחרוזות. 
רון שובל, מה עושה אוהד ביתר במסיבה לכבוד מכבי? 
״האמת, אני אוהד בית״ר ירושליים, אבל אני מאד אוהב ומעריך את ערן זהבי. הוא שחקן גדול״. 
שאני אבין, ערן פוצח בקריירת מוסיקה? 
״שרתי איתו הרבה שירים שלי, ואת ׳זה לא נורמלי׳ של גולסטאר, היה כיף. אני מאחל לו בהצלחה״.
 
 
* הצמד סטלוס ואורן חן יוציאו בקרוב שיר שכתבו דובדבני וקובאץ׳ ללחן של רמי קלינשטיין, שלראשונה משתף פעולה עם זמרים מזרחיים. עוד מאחורי הקלעים: אורן חן הרגיל את קליינשטיין לחאזן (ללעוס גת) אצלו בבית אחת לחודש. 

* צליל קליפי יוצאת דה וויס, הוציאה לאחרונה סינגל חדש בשם ״עפה על עצמה״. כדי שהקליפ יתפוס, היא החליטה לעוף על עצמה ולהזמין את ברק אדרי מ״האח הגדול״ לכבב בו.

* בנו של אבנר גדסי, בן, לוהק לאחרונה לדה וויס והוא יכנס לנבחרת העונה החדשה. במידה ויאהבו אותו הוא כנראה יבחר בחבר של האבא שלו, שלומי שבת.
אבנר מברוק, הילד הולך בדרכו של האבא? 
״אמרתי לו שקודם יסיים את הלימודים. עכשיו, כשהוא אחרי, אני תומך בו ומאמין שיצליח ובגדול בדה וויס״.