את אודי הברי, שמצליח ברוסיה יותר מאשר בישראל, הכרנו בשיר "חצי ממני", שהיה הראשון שלו מתוך אלבום בכורה, אותו יוצא אחרי 12 שנות קריירה.

היום מוציא הברי סינגל שלישי מהאלבום בשם "לאהבה שלי אין סוף", עם מילים שכתב רמי לב ולחן שחיבר רן אביב. בהמשך יתורגם השיר לרוסית והברי יקליט אותו בשפה הרוסית על מת להמשיך ולפנות איתו לקהל דוברי השפה בארץ וברוסיה.

באלבום הבכורה המתהווה של הברי ישתתפו ככותבים ומלחינים גם שמואל אלבז, עדי לאון, נחום מוכיח, אופיר שמעוני, ולצדם כמובן שירים שכתב והלחין הברי בעצמו.

בראיון אמר הברי: "בז'אנר הים תיכוני הכל נשמע אותו דבר ואני רוצה להביא משהו אחר, לגוון, קשה לי לשמוע את אותם שכפולים. לשמחתי אני לא נשמע כמו זמר זה או אחר, אלא כמו מיקס של כל הזמרים, כמו אודי הברי".

"אני לא רוצה להיות כמו אף אחד, לא כמו אייל גולן, אלא להיות אודי הברי. אני לא אעשה דיסק כמו אייל גולן. אני מקליט סקיצות לשירים, שאני יכול לקחת לפני אייל גולן, אבל אני אומר שזה לא מתאים לי, זה מתאים לאייל גולן. או שאני אומר להם שזה מתאים לעידן יניב או למשה פרץ. אני מחפש את הדברים הדומים, אבל מבחינת סאונד שירה והגשה אני מקווה לתת משהו אחר".