⋆ השבוע החליט האח הגדול להשמיע למתמודדים את "שרוטים" של סאבלימינל, והחל ויכוח בין דודו, שטען שמי ששר את הפזמון הוא דודו אהרון, ברק טען שזה אייל גולן, ועומרי התעקש שזה פאר טסי (התשובה הנכונה היא בכלל עדן גבאי). הדיון נפסק כששי מיקה החליטה שזה פשוט שיר העונה, כי זה כתוב עליהם - "כולם בבית האח שרוטים". סאבלימינל מאשר: "אני חושב שכולנו שרוטים, כל אחד שרוט בקטע שלו וזה מה שיפה בנו". 

ושי חי לדעתך שרוט?
"שי חי שרוט על החיים וזו המציאות. לא הסתם השיר שמונה שבועות בראש מצעד ההשמעות ואני מזמין את כל השרוטים לקונצרט שלי ביום חמישי הבא בזאפה ת״א".

⋆ אחרי שרשמית הודיעו על חזרתה של תכנית הראליטי המצליחה "אייל גולן קורא לך" (הפעם זה "לכם"), גולן החליט להודות לבורא עולם והוא יעשה זאת בדרך שהוא הכי טוב בה - המוזיקה. גולן סיים בימים אלה להקליט דואט מרגש עם חיים ישראל שנחשב לאחד מגדולי הזמר החסידי. השיר הוא שיר שקט מרגש וכל כולו הודיה לבורא עולם.

⋆ עוד "אייל גולן קורא לכם": הזמרת שככל הנראה תצטרף לסגל השיפוט היא נסרין קדרי.

⋆ דורון מירן לא נח לרגע, והבין שהקהל רוצה אותו על הבמה לא בשירה, אלא גם שיספר בדיחות: מירן חתם לאחרונה שותפות עם חברו לתכניות הריאליטי, צחי אשכנזי, והשניים יחלו להופיע בקטעי שירה וסטנדאפ שיקרא החכם והדביל.

דורון ממש שותפים?
"כן חתמנו על חוזה רציני ואנחנו עובדים על זה הרבה זמן, למדנו את המשחק בתעשיה".

אז מי הדביל?
"מתפלא עליך כאכון, אני החכם וצחי הדביל, רואים לא?!"

⋆ מברוק גדול ליואב יצחק, שחיתן ברביעי האחרון את ביתו היחידה גלי באווניו שבאיירפורט סיטי. שלומי שבת היה אחראי על הסלואו ואבא יואב על צלצולי פעמונים.

⋆ איריס לוי החליטה שהיא רוצה זנזיבר ועכשיו, אז היא השאירה את ישי לוי הבעל להופיע ולשמור על הכלב וטסה לשם עם חברות.

⋆ נתנאל הזמר החליט שאם שמעון בוסקילה חידש את השיר שהוא הלחין לו ״ילדה של אב״ באלבומו האחרון, אז גם לו מותר והוא הקליט שתי גרסאות לשיר המרגש שכתב דידי הררי על ביתו שוגי.

⋆ בן אל תבורי וסטטיק החליטו לעלות קמפיין אינטרנטי שהגולשים יצלמו את עצמם בצורת ליפסינג והזוכה המאושר, יקבל את סטטיק ובן אל ברכב שלו. 

מה קורה אנשים, אנחנו שמחים לבשר לכם שממש בקרוב אנחנו נפגשים !!רוצים שנגיע אליכם לאוטו לשיר יחד אתכם את "כביש החוף" ?? כל מה שאתם צריכיםלעשות זה:*לצלם את עצמכם עם מי שבא לכם, כשאתם שרים את "כביש החוף" אצלכם באוטו,*להעלות לפייסבוק, *לתייג אותנו סטטיק - העמוד הרשמי ו – בן-אל תבורי העמוד הרשמי, *להוסיף את תיוג #אניעלכבישהחוף ויש לכם סיכוי לזכות!! הסרטון הכי מקורי והכי מושקע יזכה בביקור שלנו אצלכם באוטו ונצלם יחד את הליפסינק הרשמי שיעלה לערוץ היוטיוב שלנו !!בנוסף, ב14.4 אנחנו מופיעים עם ג'ייסון דה רולו, ככה שדיברנו עם ההפקה ואירגנו לזוכים כרטיסים מתנה !!אתם עוד פה ?! צאו לדרך !! heart emoticonג׳ייסון דרולו - Jason Derulo בישראל - האיבנט הרשמי // Roms // גאגא בוקינג ניהול וייצוג

Posted by ‎בן-אל תבורי העמוד הרשמי‎ on Tuesday, March 15, 2016

⋆ אחרי שהוציא את אלבומו הרביעי, מאור אדרי לא נח לרגע, ולאחרונה קיבל טלפון מטורקיה מזמר מפורסם שביקש להפגש עם מאור. "אני מאמין מאוד בשיתופי פעולה בעיקר שמדובר בשפות זרות ואנחנו עדיין בוחנים את הנושא".

⋆ רגב הוד שהשיל ממשקלו לאחרונה 18 קילו ובנה לעצמו גוף של דוגמן, ניצפה באירוע בהשקת טכנולוגית המסת שומן, של דוקטור לריסה ברק (מומחית לרפואה אסתטית). מי שעוד בא להתעדכן בחידושי האסטטיקה, היתה מיכל אמדורסקי. 

רגב מה יהיה עם הגוף שלך?
"לשאוב שומן אין לי מאיפה, אבל הבוטוקס מעניין אותי מאוד".