בחצי השנה האחרונה היתה שותפה הזמרת ג'ולייטה לאחד הסכסוכים מתוקשרים במוזיקה הישראלית, כאשר בין לילה החליטה לעזוב את מנהלה האישי גלעד מסאמי, שהשקיעה בה שנתיים וחצי מחייו ומאות אלפי שקלים. הסכסוך המשפטי ביניהם רחוק מלהיות סגור. לפני שבועיים סיפרה ג'ולייטה בראיון ל-mako שהקריירה שלה במצב קשה,שהיא ללא ניהול אישי, ללא שירים חדשים וללא הופעות, ומחפשת בנרות מישהו שייקח אותה תחת חסותו.

עכשיו מגיע השינוי המיוחל מבחינתה. מי שגואל את ג'ולייטה מהמצב הקשה אליו נקלעה הוא דודו אהרון, שיחד עם מנהלו האישי אייל מלכא החליט לפרוש את חסותו על הקריירה של ג'ולייטה. אהרון יארח את ג'ולייטה בהופעתו באמפי קיסריה בחודש אוגוסט הקרוב. הוא מתחייב לנהל את ג'ולייטה מוזיקלית, לכתוב ולהלחין לה שירים - שיר ראשון צפוי לצאת ממש בקרוב, ואף להקליט איתה דואט. אגב, דודו אהרון הוא זה שיצר עבור ג'ולייטה את השיר "תסתדר בלעדיי" הסינגל הרשמי האחרון שהוציאה, בדצמבר 2011, שהיה אמור להפוך ללהיט ענק ולא נהיה כזה, והפך לסמל של הפרידה המתוקשרת ממסאמי.

ג'ולייטה: "לא מינפתי את ההצלחה של 'חי בלה לה לנד"

"אני מרגיש השושבין פה, זה כמו שמעבירים את רונאלדו מריאל מדריד לברצלונה", אומר אהרון כשכל הארבע נפגשים יחד לצורך חתימת החוזים החדשים.

אחרי שג'ולייטה האשימה אותו באי סדרים כספיים, ניהול כושל והשפלה, כשהיא ממררת בבכי במסיבת עיתונאים שכינסה, גלעד מסאמי נראה מחויך ונשמע מפוייס. "אתה לא להיות עם בן אדם שנתיים וחצי, לדאוג לו, לאהוב אותו, לטפל בו, להגן עליו וביום אחד הוא האויב הכי גדול", הוא אומר. "אני מתייחס לדברים האלה כמו לילד שלך, שגם אם לפעמים הוא מתנג לא יפה עדיין אתה אוהב אותו. קרה, קורה".

"חזרתי מתוכנית כמו 'לה לה לנד' וכולם אומרים לי שהייתי צריכה להיות היום במקום אחר, אחרי שכל המדינה דיברה עלי", ולא מינפתי את זה, וזה לא קל", מסבירה ג'ולייטה את ההחלטה לעזוב את מסאמי. "זה כמו זוגות שהאהבה ביניבם מפסיקה לפרוח והם נפרדים", מפרש אהרון.

ב"חי בלה לה לנד" הכירה ג'ולייטה את דודו אהרון. "ראיתי כמו דודו אהרון באישה", הוא אומר על ג'ולייטה, מבחינת, התשוקה, האש, הלטרוף את העולם". "הוא גילה את הצד הנשי שלו", אומר מסאמי בהומור, ומוסיף: "הוא לא קנה כלום, זה הכל בחרות, תאמין לי", וממשיך בצחוק: "ניהלתי את ג'ולייטה כדי שאני אהיה מפורסם".

"בשנה הבאה אני רוצה להיות בקיסריה", מסכמת ג'ולייטה את המטרה החדשה שלה.

>> דודו אהרון האלבום החדש "גיבור" - האזינו לו במלואו