אין תמונה
"אני לא מדבר על אחרים". עופר לוי

הזמר הים תיכוני עופר לוי, שמעריציו מכנים אותו "המלך", הוציא אתמול את השיר החדש "הלב לא משקר", ומיד פתח פה על זמרים ים תיכוניים אחרים בראיון מיוחד שנתן למרינה קבישר וזהר ישראל בתוכניתם "תחת שמי ים תיכון" ברדיו לב המדינה 91FM ו-93.3FM.

"אני מסרב לדבר על זמרים אחרים, רק על עצמי", אמר לוי לצמד המראיינים, ומיד התחיל להפיק מרגליות: "מי ששר בנוקיה לא יכול לשיר בחי, רק בפלייבק. אין שם סאונד אין שם אקוסטיקה. לכן הם צריכים לשיר עם פלייבק כמו מדונה בפארק. זה כמו לשיר בקליפים של ערוץ המוזיקה"

"בנוקיה הם לא באמת שרים", הסביר לוי, "הכל מוקלט באולפן של שי ראובני או באולפן של יעקב למאי. הם בהקלטה מסלסלים אחרת, כדי שזה יישמע לקהל כאילו זה הופעה חיה, אבל זה לא באמת. הכל זה דמיון, עובדים על אנשים בעיניים, גם במוזיקה יש נוכלים". כידוע השניים שהופיעו בהיכל נוקיה בתל אביב הם הכוכבים קובי פרץ ואייל גולן, שנתנו שניהם מופעים מרהיבים.

"קיסריה זה כמו מועדון, זה לא חוכמה לחלק 3000 הזמנות לקיסריה ולתת לועדי עובדים כרטיסים ב-35 שקלים ב-6 תשלומים בויזה ", המשיך לוי בדבריו. "אני הופעתי שם לפני 17 שנה כשכולם עוד היו באשכים. אני יכול לעשות קיסריה בקלי קלות יש לי המון מעריצים המון קהל".

עופר לוי: "הפסיכולוגית שלי אמרה לי שאין דבר כזה שירי דיכאון"

על אלבומו החדש, שצפוי לצאת אחרי חמש שנים מאז האלבום הקודם אמר לוי: "אני עובד על כל שיר כמו שעובדים על אלבום, זה לוקח זמן לבחור טקסטים, אני עובד מאוד קשה". על שיריו שמזוהים עם ז'אנר שירי ה"דיכאון" אמר לוי: "הפסיכולוגית שלי אמרה לי שאין דבר כזה שירי דיכאון. אדם בוחר להיות בדיכאון".

תגובת שרית בירן, מנהלת יחסי הציבור של קובי פרץ: "אנחנו רוחשים כבוד לעברו המזהיר של עופר לוי. הדברים שאמר כמובן אינם נכונים. מעניין שבכל פעם שעופר לוי מוציא שיר הוא משתמש בשמו של קובי פרץ לקידום תקשורתי".

תגובת רונית ארבל, מנהלתו האישית של אייל גולן: "דבריו של עופר לוי אינם ראויים לתגובה. מביכה העובדה שעדיין ניתנת במה המאפשרת לו להנפיק את דברי ההבל שלו. זקנתו מביישת את נעוריו".

סיניה מזרחי, יחצניתו של עופר לוי, מגיבה לתגובות: "עופר מעולם לא היה זקוק לשום אמן ובטח לא (עם כל הכבוד) לקובי פרץ לקידום יחסי ציבור, כל יחצנית שמעריכה את עצמה צריכה לדעת זאת. לגבי 'במה לדברי הבל', חשוב להזכיר למנהלתו של אייל גולן כיצד אייל התבטא בתקשורת ועוד על הקרובים אליו ביותר! ועוד הדרך ארוכה...".

מאיה אברהם ברמיקס להורדה; שחר אבן צור ומאיה מרון שרים סרז' גינסבורג ; ירמי קפלן - "כמה את צודקת"