ישי לוי מוציא היום את השיר הקצבי "אלף פעם", אותו כתב והלחין עמיר בניון, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של יעקב למאי. השיר הוא סינגל שני מהאלבום החדש של לוי, שצפוי לצאת החודש, ושאת רובו יצר בניון. קדם ל"אלף פעם" השיר "את", שהפך ללהיט רדיו וזכה לקליפ נאה.

על השיר "אלף פעם" אמר ישי לוי בראיון: "זה שיר קצבי מדהים. אני לא יודע איך זה יצא לעמיר, כי הוא אמר שגם לעצמו הוא לא כותב שירים קצביים. לפעמים יותר קל לכתוב לאחרים.

הקליפ שיצא יחד עם השיר מציג שכן של ישי לוי שמנסה להרשים בחורה באמצעות השיר החדש, אבל כשהוא שומע את השיר אצלו בבית הוא מרעיש ללוי, שמבקש ממנו להנמיך את הווליום ובכך מקלקל לו את הדייט. לקליפ, שביים נהוראי חובב ביטון, מצורפות כתוביות שמדברות את הטקסט שאומרים השחקנים בקליפ (ביניהם ישי לוי עצמו) כמו בסרטים אילמים דוגמת "הארטיסט" שזכה השנה בפרס האוסקר.

אין תמונה
אלף פעם. ישי לוי

על הקלטות האלבום סיפר ישי לוי: "עמיר בא ונתן לי שני שירים, ואמר שלדעתו הם לא יתאימו לחומרים הרגילים שלי באלבומים, אז הוא הציע לכתוב עוד שירים, כדי שבסוף יהיה אלבום שלי שכולו שירים שהוא יצר. ורצה אלוהים ויש 17 שירים שייצאו באלבום. הוא כתב את התקליט על סיפור החיים שלי וקלע 'בול' בהכל - עליות ירידות, סמים ניקיון, בית, ילדים אישה, הכל. גם אשתו של עמיר, מרים, כתבה לי שיר בשם 'אלה'. מחכה לכם תקליט יפהפה. אני לא יודע מה אקליט אחרי התקליט הזה, כי זו הרמה הכי גבוהה שיש, ברצינות".

"אלף פעם"

"אמרתי לך כבר אלף פעם שאני אדם כזה, מעדיף לישון במקום לקפוץ לרוץ ראשון / אמרתי לך כבר אלף פעם, שאני אדם מוזר, שנע בין לצעוק לבין לשתוק לבכות או לצחוק

אמרתי לך הרבה דברים, חזרתי בי מאחרים, עשיתי גם שטויות מאהבה / גם כי זה אני, ניסיתי גם לכתוב שירים, לפרוט אולי על מיתרים, רציתי לאחות את השברים, רציתי שיהיו לנו חיים

אמרתי לך כבר אלף פעם שאני אדם, שמעדיף לחתוך רק לא להתערבב בתוך / אמרתי לך כבר אלף פעם, שאני אדם שמתפעל מאור, מחום, מקור ומדברים אין ספור".

>> מרגול ושיר לוי בדואט: "טיפה של חום"